Doradca Techniczno-Handlowy

Pracodawca:

SELS Sp. z o.o. Sp. komandytowa

Firma SELS działa na rynku automatyki przemysłowej od 1984 roku. Jesteśmy największym polskim producentem czujników zbliżeniowych oraz oficjalnym dystrybutorem produktów takich firm jak Sensopart, Micro Detectors, Senix, Waycon. Nasza wieloletnia, konsekwentna praca nad rozwojem firmy jest powodem do uznania nas za stabilnego i wiarygodnego partnera.

Wymagania:

  • wykształcenie techniczne (kierunek: elektronika, elektryka, mechatronika, robotyka lub pokrewne)
  • minimum 2 lata doświadczenia w sprzedaży (kontakty z klientami, przygotowywanie ofert i prezentacji, prowadzenie negocjacji handlowych)
  • doświadczenie w branży i znajomość rynku automatyki przemysłowej
  • umiejętność pozyskiwania nowych klientów i projektów
  • umiejętność planowania i realizacji działań sprzedażowych
  • znajomość języka angielskiego umożliwiająca korzystanie z dokumentacji technicznej oferowanych produktów
  • umiejętność samodzielnej organizacji pracy
  • otwartość, komunikatywność, kreatywność
  • łatwość nawiązywania kontaktów
  • prawo jazdy kategorii B

Zakres obowiązków:

  • doradztwo techniczne, sprzedaż produktów i rozwiązań z dziedziny automatyki przemysłowej
  • rozwijanie i utrzymywanie relacji handlowych z klientami
  • pozyskiwanie nowych klientów
  • odpowiedzialność za przydzielony region, analiza sytuacji rynkowej, zwiększanie sprzedaży produktów
  • praca w terenie

Firma oferuje:

  • motywacyjny system wynagrodzeń
  • szkolenia w zakresie oferowanych produktów
  • możliwość rozwoju zawodowego i osobistego
  • samochód służbowy i niezbędne narzędzia pracy

Miejsce podjęcia pracy

woj. wielkopolskie

pełny etat

Rodzaj umowy

umowa o pracę

Wyjazdy

częste wyjazdy