Elektryk

Pracodawca:

Velvet Care Sp. z o.o.

Velvet CARE jest jednym z największych producentów artykułów higienicznych codziennego użytku w Polsce i w Europie Środkowo - Wschodniej. Sercem firmy jest marka Velvet, marka papierów toaletowych, ręczników papierowych i chusteczek higienicznych cieszących się największą popularnością w Polsce. Zatrudniamy ponad 500 pracowników, których zaangażowanie przekłada się na jakość produktów. To co nas wyróżnia, to ponad 120 - letnia tradycja, a zakład produkcyjny w Kluczach w woj. małopolskim od ponad wieku specjalizuje się w produkcji wyrobów papierowych i celulozowych.

Wymagania:

  • wykształcenie średnie techniczne
  • minimum 2 letniego doświadczenia na podobnym stanowisku
  • posiadania uprawnień elektrycznych powyżej 1 kV
  • umiejętności posługiwania się przyrządami pomiarowymi i elektronarzędziami
  • umiejętności korzystania z dokumentacji technicznej
  • gotowości do pracy w systemie zmianowym
  • chęci nauki i podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • umiejętności pracy w zespole

Zakres obowiązków:

  • zapewnienie ciągłości pracy i sprawności linii produkcyjnych w zakresie instalacji elektrycznych
  • zapewnienie sprawności infrastruktury elektrycznej zakładu
  • usuwanie awarii elektrycznych maszyn i instalacji produkcyjnych
  • wykonywanie czynności łączeniowych w rozdzielniach elektrycznych ŚN oraz NN

  • pracę w firmie mającej w swoim portfolio rozpoznawalne marki
  • pracę w dynamicznym środowisku umożliwiającym rozwój zawodowy
  • możliwość wykazania się inicjatywą i skutecznością
  • pakiet świadczeń pozapłacowych (karta sportowa, dodatkowa opieka medyczna)
  • poznanie nowych technologii

Miejsce podjęcia pracy

Klucze

pełny etat

Rodzaj umowy

umowa o pracę

Wyjazdy

praca stacjonarna