Inżynier Jakości Dostawców

Pracodawca:

Klient Banku Danych o Inżynierach.

Opis pracodawcy:

Międzynarodowa firma z branży motoryzacyjnej.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne
  • doświadczenie w przemyśle motoryzacyjnym w obszarze jakości
  • doświadczenia w obszarze jakości dostawców
  • znajomość wymagań systemów zarządzania jakością (ISO/TS 16949, VDA 6.3)
  • umiejętność prowadzenia audytów procesu (ISO/TS 16949, VDA 6.3)
  • znajomość 8D, APQP, FMEA, PPAP, VDA, MSA, 5Why, Ishikawa, PDCA
  • znajomość zagadnień związanych z metrologią i statystyką
  • dobra, praktyczna znajomość języka angielskiego

Zakres obowiązków:

  • nadzór nad jakością wyrobów i materiałów
  • definiowanie wspólnie z zespołem wymagań jakościowych dla komponentów
  • inicjowanie i nadzór nad reklamacjami do dostawców, działaniami i raportami 8D
  • monitorowanie bieżącego poziomu jakości dostarczanych komponentów i inicjowanie niezbędnych działań w celu utrzymania wymaganego poziomu
  • prowadzanie audytów u dostawców (poreklamacyjnych 8D czy audytów procesu)
  • doskonalenie i rozwój dostawców - minimalizacja ilości braków dostarczanych przez dostawców poprzez pracę z dostawcami nad działaniami prewencyjnymi oraz continuous improvement
  • prowadzenie i nadzór nad inspekcją wejściową komponentów jeżeli dostawca nie jest w stanie zapewnić zgodnych części
  • nadzorowanie kosztów złej jakości dotyczących komponentów
  • prowadzenie procesu re-PPAP, rekwalifikacja komponentów
  • raportowanie i nadzór nad kluczowymi wskaźnikami (KPI) oraz działaniami doskonalącymi kluczowe wskaźniki

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku z branży motoryzacyjnej
  • wyzwania i możliwości realizacji własnych pomysłów oraz rozwój zawodowy
  • prywatną opiekę medyczną
  • ubezpieczenia grupowe
  • kartę Multisport
  • udział w ciekawych projektach
  • możliwość doskonalenia swoich umiejętności, poszerzania kompetencji
  • pakiet relokacyjny w indywidualnych przypadkach

Miejsce podjęcia pracy

Brześć Kujawski

pełny etat

Rodzaj umowy

umowa o pracę

Wyjazdy

wyjazdy sporadyczne