Projektant Wzornictwa

Pracodawca:

Kluś Sylwester Kluś

Firma Kluś od ponad 10 lat tworzy innowacyjne rozwiązania oświetleniowe w oparciu o technologię LED. Projektujemy i produkujemy szeroki asortyment nowoczesnego oświetlenia przeznaczonego dla zastosowań wewnątrz jak i na zewnątrz budynków. Dzięki szerokiej sieci przedstawicieli docieramy do klientów na całym świecie.
Poszukujemy Projektanta Wzornictwa, który dołączy do naszego Zespołu Wdrożeniowego i wesprze proces tworzenia nowych produktów. Liczymy na ciekawe pomysły, które będą brać pod uwagę realia technologiczne i materiałowe. Doświadczenie w branży oświetleniowej nie jest wymagane.

Wymagania:

  • minimum dwuletnie doświadczenie w projektowaniu
  • umiejętność łączenia ogólnie przyjętych zasad i norm z fantazją twórczą
  • zdolność obserwacji w poszukiwaniu inspiracji dla procesu tworzenia
  • pogarda dla kopiowania produktów
  • duże wyczucia wpływu konstrukcji, materiału i technologii na formę przedmiotu
  • chęć podejmowania tematów spoza wzornictwa przemysłowego np. projektowanie wnętrz, mebli, stoisk wystawienniczych
  • bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność
  • chęć do pracy i rozwoju swoich umiejętności
  • zaangażowanie w realizację wyznaczonych celów
  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (ew. niemiecki lub rosyjski mile widziany)
  • umiejętność pracy w 3ds Max (mile widziane)
  • prawo jazdy kat. B

Zakres obowiązków:

  • tworzenie innowacyjnych rozwiązań pod względem funkcji i konstrukcji
  • wsparcie Konstruktorów w zakresie stylizacji i opracowania funkcjonalności projektowanych produktów
  • ścisła współpraca z Działem Konstrukcyjnym, a także dostawcami lokalnymi i zagranicznymi
  • przygotowanie dokumentacji technicznej projektowanych rozwiązań w programie SolidWorks (2D, 3D)
  • uczestnictwo we wdrażaniu projektów od fazy koncepcyjnej do seryjnej produkcji

  • interesującą pracę w firmie nastawionej na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie
  • możliwość rozwoju kwalifikacji zawodowych i realizowania własnych pomysłów
  • wymianę doświadczeń z międzynarodowymi kontrahentami
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w rozwijającej się firmie
  • możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie oraz opieki medycznej
  • pracę w młodym zespole, w dobrej atmosferze

Miejsce podjęcia pracy

okolice Piaseczna

pełny etat

Rodzaj umowy

umowa o pracę, samozatrudnienie, zlecenie / umowa o dzieło

Wyjazdy

wyjazdy sporadyczne