Inżynier ds. Analizy MES

nr ref. 9465-18; Dodatkowa informacja

Pracodawca:

Faurecia Grójec R&D Center Sp. z o.o.

Opis pracodawcy:

Faurecia jest globalnym liderem branży motoryzacyjnej. Specjalizujemy się w projektowaniu i produkcji elementów wyposażenia samochodowego w trzech kluczowych dziedzinach: fotelach samochodowych, technologiach kontroli emisji spalin oraz wnętrzach samochodowych. Działamy w 34 krajach tworząc ponad 100 tysięcy miejsc pracy w 300 zakładach produkcyjnych i 30 ośrodkach badawczo-rozwojowych na świecie. W Polsce Faurecia jest obecna od 1997 roku. W 9 zakładach produkcyjnych (Grójec, Jelcz Laskowice, Gorzów Wielkopolski, Legnica i Wałbrzych) oraz centrum R&D. Zatrudniamy dziś już blisko 9000 pracowników. Nowe trendy oraz oczekiwania użytkowników samochodów zmieniają dzisiejszą branżę motoryzacyjną. Wychodząc naprzeciw wyzwaniom technologicznego jutra staramy się tworzyć inteligentne rozwiązania w zakresie nowoczesnej mobilności, komfortu oraz bezpieczeństwa jazdy. Take a seat, drive with us!

Wymagania:

Jeśli:

  • posiadasz wykształcenie wyższe techniczne o kierunku Mechanika, Budowa Maszyn
  • masz doświadczenie w obliczeniach statycznych i quasi-statycznych, obliczeniach dynamicznych, teoria sprężystości i plastyczności, algorytmy obliczeniowe
  • masz przynajmniej dwuletnie doświadczenie w praktycznym zastosowaniu MES
  • jesteś osobą z niebanalną wiedzą techniczną
  • jesteś osobą kreatywną, dociekliwą, systematyczną i dokładną
  • potrafisz wykazać pełne zaangażowanie w to co robisz,umiesz pracować w zespole
  • bardzo dobrze posługujesz się językiem angielskim

Ta oferta jest skierowana właśnie do Ciebie.

Zakres obowiązków:

Misją na danym stanowisku jest:

  • wykonywanie symulacji wytrzymałościowych, mechatronicznych fotela samochodowego wg kryterii klienta z wykorzystywaniem wiedzy z zakresu zagadnień Metody Elementów Skończonych, obliczenia statyczne i quasi-statyczne, obliczenia dynamiczne, teoria sprężystości i plastyczności
  • analiza przepływu powietrza w poduszkach powietrznych
  • codzienna współpraca z zespołem projektowym nad szukaniem wspólnych rozwiązań

Firma oferuje:

W zamian za Twoje zaangażowanie oferujemy:

  • profesjonalne i międzynarodowe środowisko pracy
  • pracę w dynamicznym zespole ludzi będącym częścią międzynarodowych struktur w firmie
  • nowoczesne technologie wytwarzania
  • możliwość wprowadzania własnych rozwiązań
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • wyjątkową kulturę organizacyjną Faurecii - skupiamy się na ludziach i zrównoważonym rozwoju
  • dofinansowanie dojazdów z Warszawy, Piaseczna, Radomia
  • atrakcyjny system świadczeń, między innymi: premia motywacyjna, opieka medyczna, multisport, dofinansowanie posiłków
  • miejsca do parkowania dostępne dla Naszych pracowników

Miejsce podjęcia pracy

Grójec

Wymiar zatrudnienia

pełny etat

Rodzaj umowy

umowa o pracę

Wyjazdy

wyjazdy sporadyczne

Aby ta informacja nie pojawiała się więcej, należy kliknąć przycisk Zamknij.
Zamknij