Inżynier w Zespole Implementacji Nowych Produktów

Pracodawca:

Essilor Polonia Sp. z o.o.

Essilor Optical Laboratory Polska jest częścią międzynarodowego koncernu, światowego lidera branży optycznej - Grupy Essilor International z siedzibą we Francji, istniejącej przeszło 160 lat na rynku. Jesteśmy światowym liderem w swojej branży w zakresie innowacyjności technologii, procesów oraz produktów. Od 2002 roku produkujemy w Warszawie najwyższej jakości soczewki okularowe na indywidualne zamówienia naszych klientów. Naszą kluczową misją jest poprawiać jakość widzenia poprzez zapewnienie dostępu do innowacyjnych produktów wysokiej jakości, dostosowanych do indywidualnych potrzeb klientów. Grupa bardzo prężnie rozwija swoją działalność, koncentrując się głównie na rynkach europejskich, azjatyckich oraz północnoamerykańskich, zatrudniając przeszło 55 000 pracowników na całym świecie. Nasze laboratorium recepturowe w Warszawie zatrudnia ponad 500 osób.

W 2010 roku utworzone zostało Europejskie Centrum Wdrożeń Produktów, którego głównym zadaniem jest przygotowanie danych niezbędnych do pełnego wdrożenia soczewek i opraw okularowych na rynkach europejskich. Dział zajmuje się zarządzaniem bazami danych referencyjnych i produktowych (codzienne wprowadzanie danych do baz, kontrola ich poprawności oraz modyfikacja danych). Dane te stanowią podstawę do zamówienia i wykonania odpowiednich soczewek oraz kompletnej pary okularów dla klientów w całej Europie.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne, inżynierskie
  • znajomość języka angielskiego umożliwiająca codzienną, swobodną komunikację z innymi oddziałami firmy Essilor na świecie
  • bardzo dobra, praktyczna umiejętność pracy w MS Excel
  • wysokie zdolności analityczne, porównywania ze sobą dużej ilości danych z różnych źródeł i wyciągania wniosków, dbałości o szczegóły
  • umiejętności interpersonalne (współpracy, komunikacji, dążenia do rozwiązań)
  • inicjatywy, kreatywności oraz docelowo samodzielności,
  • dodatkowym atutem będzie podstawowa znajomość VBA/baz danych SQL/programowania
  • gotowość do odbywania zagranicznych podróży służbowych kilka razy w roku

Zakres obowiązków:

  • implementacja produktów w wewnętrznych systemach produkcyjnych wraz z przeprowadzaniem testów przepływów produktów oraz zamówień w tych systemach
  • sprawdzanie kalkulacji oraz poprawności plików technicznych z definicją produktów
  • analiza oraz korekta zamówień problematycznych
  • udział w projektach w zakresie otwierania oraz przeprowadzania testów przedwdrożeniowych dla nowych produktów i przepływów
  • wspieranie w powyższym zakresie wszystkich użytkowników w Europie (oddziały Grupy Essilor)
  • tworzenie narzędzi usprawniających proces własnej pracy z danymi

Firma oferuje:

  • umowę o pracę na pełen etat
  • konkurencyjne wynagrodzenie
  • rozwój zawodowy w międzynarodowym środowisku przy realizacji kluczowych, ambitnych projektów
  • pakiet szkoleń wewnętrznych na początku wdrożenia oraz udział w szkoleniach zewnętrznych w trakcie zatrudnienia w późniejszym okresie
  • moc wyzwań związanych z intensywnym rozwojem działu i jego roli w Grupie Essilor na świecie
  • bogaty pakiet benefitów (m.in.opieka medyczna w prywatnej sieci klinik, ubezpieczenie NNW, ubezpieczenia grupowe na życie, karty przedpłacone, raz do roku darmowa para najlepszych soczewek okularowych, dofinansowanie zakupu akcji firmy, dofinansowanie nauki j. angielskiego)

Miejsce podjęcia pracy

Warszawa

pełny etat

Rodzaj umowy

umowa o pracę

Wyjazdy

wyjazdy sporadyczne