Inżynier Sprzedaży

nr ref. 9489-18;

Pracodawca:

Watersystem Sp. z o.o. Sp.k.

Firma handlowo - wykonawcza zajmująca się przemysłowymi oczyszczalniami ścieków oraz systemami uzdatniania wody. Producent własnych systemów filtracji dla przemysłu.

Wymagania:

  • znajomość technologii obróbki wody/ścieków
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • dyspozycyjność i zaangażowanie
  • biegła znajomość pakietu MS Office
  • preferowani kandydaci z wykształceniem technicznym o kierunku Inżynierii Środowiska

Zakres obowiązków:

  • wyszukiwanie inwestycji związanych z uzdatnianiem wody, oczyszczalniami ścieków, odzyskiwaniem wody
  • prowadzenie rozmów
  • nawiązywanie kontaktów z biurami projektowymi
  • przygotowywanie ofert na podstawie uzgodnień z klientami
  • prowadzenie negocjacji handlowych
  • prowadzenie rejestrów i raportów handlowych
  • nadzór nad rozruchem instalacji

Firma oferuje:

  • atrakcyjne i motywujące warunki wynagrodzenia
  • samochód służbowy
  • pracę w młodym zgranym zespole
  • możliwość podnoszenie kwalifikacji poprzez szkolenia w kraju i za granicą

Miejsce podjęcia pracy

Warszawa

Wymiar zatrudnienia

pełny etat, część etatu

Rodzaj umowy

umowa o pracę, samozatrudnienie, kontrakt, zlecenie / umowa o dzieło

Wyjazdy

wyjazdy sporadyczne