Inżynier Sprzedaży (systemy uzdatniania wody)

Opis pracodawcy:

Klient Banku Danych o Inżynierach

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe (ochrona środowiska, uzdatnianie wody/ścieków lub pokrewne)
  • min. 1 rok doświadczenia w branży przemysłowych oczyszczalni ścieków lub systemów uzdatniania wody
  • znajomość technologii uzdatniania wody i ścieków
  • umiejętność doboru urządzeń i technologii do wymagań klientów
  • umiejętność obsługi komputera
  • prawdo jazdo kat. B

Zakres obowiązków:

  • doradztwo techniczne dla klientów firmy
  • przygotowywanie ofert
  • nadzór nad realizacją inwestycji
  • udział w szkoleniach, konferencjach, targach itp.

  • pracę w firmie o ustabilizowanej renomie na rynku przemysłowych oczyszczalni ścieków i systemów uzdatniania wody
  • samochód służbowy
  • szkolenia

Miejsce podjęcia pracy

Warszawa

pełny etat

Rodzaj umowy

umowa o pracę, kontrakt

Wyjazdy

częste wyjazdy