Inżynier Budowy (Ostróda)

Pracodawca:

ELTRIX ENERGIA Piotr Baraniak

Jesteśmy firmą realizującą projekty, w szeroko rozumianym sektorze energetycznym. Jako specjaliści w naszej dziedzinie, oferujemy usługi z zakresu odnawialnych źródeł energii, gazownictwa, ciepłownictwa i kogeneracji.
Jako generalny wykonawca zapewniamy naszym klientom współpracę na wszystkich etapach realizacji - od pomysłu, doradztwa, przez pozyskanie dofinansowania i projektowania, aż do wykonania kompletnej inwestycji.
Do zespołu na budowę w Ostródzie szukamy obecnie Inżyniera budowy w specjalności sanitarnej.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne o specjalności sanitarnej
  • min. 2 letnie udokumentowane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • mile widziane doświadczenie przy budowie kogeneracji, termomodernizacji, modernizacji źródła ciepła
  • dobra znajomość programu AutoCad, Pakietu Office
  • wysokie zdolności komunikacyjne
  • dyspozycyjność

Zakres obowiązków:

Jako Inżynier będziesz odpowiedzialny za:

  • obsługę techniczna wskazanego odcinka robót z zakresie stosowanych rozwiązań technicznych, specyfikacji materiałowych, odbiorów technicznych (nadzór nad pracą podwykonawców)
  • współpraca i raportowanie do Kierownika Budowy i Kierownika Kontraktu
  • prowadzenie gospodarki materiałowej budowy wg. wymaganych przepisami technicznymi przeglądów i odbiorów dostaw i usług
  • kompletacja dokumentacji odbiorowej

Firma oferuje:

  • praca w młodym dynamicznym zespole nastawionym na sukces
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość awansu wewnątrz firmy (Kierownik Budowy, Kierownik Kontraktu)
  • pakiet szkoleń
  • pracę przy ciekawych, innowacyjnych projektach

Miejsce podjęcia pracy

Ostróda

pełny etat

Rodzaj umowy

umowa o pracę

Wyjazdy

wyjazdy sporadyczne