Inżynier Procesu Produkcji

Pracodawca:

Provit Sp. z o.o.

Firma Provit Sp. z o.o. istnieje na rynku paszowym od 2001 roku. Kilkunastoletnia obecność firmy na polskim rynku pozwoliła na doskonałe rozeznanie w branży i dostosowanie swojej oferty do jej potrzeb. Jednocześnie potwierdzeniem wysokiej jakości oferowanych produktów są uzyskane liczne nagrody i wyróżnienia: m.in. złote medale międzynarodowych targów "Ferma Świń i Drobiu" oraz nagroda specjalna za "Produkt roku". Przez cały okres swojej działalności Provit sukcesywnie zwiększa produkcję, poszerzając jednocześnie swoją ofertę.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne
  • min. 2- letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w branży produkcyjnej
  • doświadczenie w planowaniu i organizacji produkcji
  • komunikatywność
  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera (MS Office, Excel)
  • dodatkowym atutem będzie znajomość pracy w systemie ERP
  • umiejętność analitycznego i logicznego myślenia, skrupulatność, samodyscyplina
  • umiejętność pracy w zespole

Zakres obowiązków:

  • nadzór nad uruchamianiem nowych linii produkcyjnych
  • przygotowywanie i aktualizacja bieżącego planu produkcji z uwzględnieniem optymalnego wykorzystania surowców i możliwości wykonawczych maszyn
  • analiza wskaźników produkcyjnych i podejmowania działań na wyznaczonym obszarze analizy i monitorowanie zużycia surowców, półproduktów oraz produkcji wyrobu gotowego
  • współpraca z kierownikami zmiany produkcji oraz kierownikami z innych działów
  • monitorowanie poziomu zmienności planu, podejmowanie akcji w celu złagodzenia ich skutków
  • ścisła współpraca z działem planowania materiałów i utrzymania zapasów w celu zapewnienia dostępności materiałów na czas
  • raportowanie zagrożeń związanych z aktualną produkcją
  • optymalizacja procesów produkcji pod względem wydajności, jakości i kosztów
  • przygotowywanie danych oraz raportów logistycznych
  • odpowiedzialność za realizowanie ustalonych celów, działając zgodnie z: przepisami dotyczącymi bezpieczeństwa i ochrony środowiska, systemem jakości GMP+, zasadami Grupy
  • nadzór nad zgodnością z przepisami bezpieczeństwa
  • odpowiedzialność za zarządzanie personelem produkcyjnym, w tym za system zmianowy
  • organizacja szkolenia technicznego dla pracowników, sprawdzanie poziomu uzyskanej wiedzy

  • stabilne zatrudnieni firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie grupowe
  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego i rozwoju w międzynarodowej organizacji

Miejsce podjęcia pracy

Kutno

pełny etat

Rodzaj umowy

umowa o pracę

Wyjazdy

praca stacjonarna