Superoferta

Konstruktor Wyrobu

Pracodawca:

SMP Poland Sp. z o.o.

Firma produkcyjna, będąca częścią międzynarodowego koncernu Standard Motor Products Inc. z siedzibą w Nowym Yorku, który jest wiodącym producentem, dystrybutorem i sprzedawcą części zamiennych do pojazdów mechanicznych w przemyśle motoryzacyjnym na rynku wtórnym i pierwotnym. Od 2006r. obecna na rynku polskim, z jedyną lokalizacją w Białymstoku.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne (preferowane kierunki: mechanika i budowa maszyn, mechatronika, automatyka)
  • swobodne posługiwanie się oprogramowaniem typu 2D/3D-Solid Works/Solid Edge
  • umiejętność tworzenia oraz czytania dokumentacji technicznej
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • dużym atutem będzie posiadanie pierwszych doświadczeń w zakresie projektowania detali wtryskowych, wykrawanych i wykonywanych obróbką skrawaniem

Zakres obowiązków:

  • projektowanie i wdrożenie do produkcji seryjnej nowych wyrobów
  • przygotowywanie i aktualizacja dokumentacji konstrukcyjnej 2D/3D
  • realizacja projektów wdrożeniowych
  • wsparcie techniczne pozostałych działów firmy w zakresie nowych i istniejących wyrobów
  • stały kontakt z klientami i dostawcami komponentów oraz narzędzi

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w międzynarodowej firmie produkcyjnej
  • bogaty pakiet socjalny (dofinansowanie wypoczynku letniego, świadczenia świąteczne)
  • możliwość skorzystania z grupowego ubezpieczenia na życie
  • możliwość realizacji pasji sportowych w ramach firmowej sekcji piłki nożnej
  • współpracę przy prestiżowych projektach dla kluczowych marek z branży motoryzacyjnej
  • rozwój zawodowy i merytoryczny wspierany szkoleniami

Miejsce podjęcia pracy

Białystok

pełny etat

Rodzaj umowy

umowa o pracę

Wyjazdy

praca stacjonarna