Specjalista ds. Dokumentacji Elektrycznej (sieci trakcyjne)

Pracodawca:

Klient Banku Danych o Inżynierach.

Firma świadcząca usługi w zakresie rozbudowy i modernizacji infrastruktury elektroenergetycznej.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne (elektrotechnika)
  • min. 3-letnie doświadczenie zawodowe w obszarze inwestycji budowlanych, w biurze projektowym, przy wykonawstwie robót budowlanych (inżynier budowy) lub w zakresie energetyki trakcyjnej (podstacje trakcyjne, sieci trakcyjne)
  • mile widziane uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi lub projektowania w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych
  • znajomość w stopniu dobrym programów: AutoCAD, Word, Excel, programów kosztorysowych (np. NormaPro)

Zakres obowiązków:

  • zapewnienie wykonania inwestycji i remontów infrastruktury (obiektów budowlanych)
  • nadzór nad wykonaniem i rozliczeniem inwestycji
  • przygotowywanie danych do dokumentacji projektowej w zakresie branży elektrycznej
  • prowadzenie spraw związanych z uzyskaniem kompletnych dokumentacji projektowych
  • nadzór nad realizacją umowy o wykonanie dokumentacji
  • uzgadnianie dokumentacji w zakresie branży elektrycznej
  • odbiór dokumentacji
  • załatwianie spraw związanych z zatwierdzaniem dokumentacji projektowej
  • przygotowywanie okresowych raportów z realizacji inwestycji

  • dodatkowe świadczenia obejmujące m.in. opiekę medyczną itp.

Miejsce podjęcia pracy

Warszawa

pełny etat

Rodzaj umowy

umowa o pracę

Wyjazdy

praca stacjonarna