wyszukiwanie - słowo kluczowe: "Technolog"

Technolog

Pracodawca:

Stal Warsztat Sp. z o.o.

Firma belgijska zajmująca się projektowaniem, sprzedażą oraz serwisem zaworów przemysłowych poszukuje do powstającego oddziału w Polsce - Technologa.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne
  • dobra znajomość rysunku technicznego
  • umiejętność obsługi oprogramowania CAD
  • umiejętność tworzenia arkuszy kalkulacyjnych w Excelu
  • dobra znajomość j.angielskiego i niemieckiego

Zakres obowiązków:

  • opracowanie dokumentacji technologicznej dla potrzeb produkcji i serwisu
  • wdrażanie nowych technologi usprawniających proces produkcyjny poprawiający jakość produktu
  • umiejętność pracy zespołowej i utrzymanie dobrych relacji z klientami
  • otwartość na dokształcanie i poznanie nowych trendów branżowych w celu rozwoju i modyfikacji usług

Firma oferuje:

  • umowę o pracę
  • szkolenie

Miejsce podjęcia pracy

Poznań

pełny etat

Rodzaj umowy

umowa o pracę

Wyjazdy

wyjazdy sporadyczne