Kierownik Budowy

Przedsiębiorstwo Produkcyjno - Handlowo - Usługowe AWPOL Sp. z o.o.

Firma z 25 letnią tradycją działająca jako Generalny Wykonawca specjalizująca się w budowie stacji paliw, wykonująca roboty ogólnobudowlane, sieci zewnętrzne wod-kan., roboty ziemne i inżynierskie, elektryczne, drogi i place.

Wymagania:

  • samodzielność i doświadczenie w wykonywaniu zadań objętych przedmiotem działania
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej i ekip wykonawczych
  • gotowość do pracy w delegacji na terenie całego kraju
  • wykształcenie wyższe budowlane
  • uprawnienia konstrukcyjno-budowlane do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń
  • minimum 3 - letnie doświadczenie na stanowisku kierownika budowy
  • znajomość programów MS Office, AutoCad
  • czynne prawo jazdy kat. B
  • komunikatywność i dyspozycyjność
  • mile widziane przygotowanie do pełnienia funkcji koordynatora BHP na placu budowy i doświadczenie w budowie stacji paliw

Zakres obowiązków:

  • prowadzenie budowy w sposób zgodny z projektem, wiedzą oraz prawem budowlanym
  • bezpośredni nadzór realizacji robót w oparciu o wymagania kontraktu
  • sprawowanie nadzoru nad jakością i terminowością realizowanych projektów
  • planowanie i zamawianie środków produkcji i nadzór terminowości ich dostaw
  • dbałość o przestrzeganie zasad BHP na podległym obszarze
  • koordynowanie prac podwykonawców na budowie
  • kierowanie procesem budowlanym (przygotowanie i organizowanie budowy, kierowanie brygadą)

Firma oferuje:

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • umowę o prace
  • niezbędne narzędzia pracy
  • pracę w stabilnie prosperującej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Miejsce podjęcia pracy

Skołoszów

pełny etat

Rodzaj umowy

umowa o pracę, samozatrudnienie, kontrakt, zlecenie / umowa o dzieło

Wyjazdy

praca stacjonarna