Inżynier Budowy

Pracodawca:

PPHU AWPOL Sp. z o.o.

Firma z 25 letnią tradycją działająca jako Generalny Wykonawca specjalizująca się w budowie stacji paliw, wykonująca roboty ogólnobudowlane, sieci zewnętrzne wod-kan., roboty ziemne i inżynierskie, elektryczne, drogi i place.

Wymagania:

  • samodzielność i doświadczenie w wykonywaniu zadań objętych przedmiotem działania,
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej i ekip wykonawczych,
  • gotowość do pracy w delegacji na terenie całego kraju
  • wykształcenie wyższe budowlane,
  • minimum 2 - letnie doświadczenie na stanowisku inżyniera budowy
  • znajomość programów MS Office, AutoCad,
  • czynne prawo jazdy kat. B.,
  • komunikatywność i dyspozycyjność,
  • mile widziane przygotowanie do pełnienia funkcji koordynatora BHP na placu budowy i doświadczenie w budowie stacji paliw,

Zakres obowiązków:

  • prowadzenie budowy w sposób zgodny z projektem, wiedzą oraz prawem budowlanym,
  • bezpośredni nadzór realizacji robót w oparciu o wymagania kontraktu,
  • sprawowanie nadzoru nad jakością i terminowością realizowanych projektów
  • planowanie i zamawianie środków produkcji i nadzór terminowości ich dostaw,
  • dbałość o przestrzeganie zasad BHP na podległym obszarze,
  • koordynowanie prac podwykonawców na budowie,
  • kierowanie procesem budowlanym (przygotowanie i organizowanie budowy, kierowanie brygadą).

Firma oferuje:

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia,
  • umowę o prace,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • pracę w stabilnie prosperującej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

Miejsce podjęcia pracy

Chełm

pełny etat

Rodzaj umowy

umowa o pracę

Wyjazdy

częste wyjazdy