Technik/Inżynier Serwisu Urządzeń Elektronicznych

Pracodawca:

Klient Banku Danych o Inżynierach

Międzynarodowa firma - producent innowacyjnych rozwiązań i urządzeń w automatyce przemysłowej.

Wymagania:

  • wykształcenie techniczne (elektronika lub automatyka)
  • minimum 2 lata doświadczenia w pracy w serwisie sprzętu elektronicznego
  • znajomość techniki cyfrowej, procesorowej, automatyki przemysłowej, przemysłowych protokołów komunikacyjnych
  • dobra umiejętność lutowania SMD, BGA
  • umiejętność posługiwania się profesjonalnym sprzętem serwisowym
  • znajomość języka angielskiego umożliwiająca czytanie dokumentacji technicznej oraz pisanie raportów naprawy
  • mile widziane uprawnienia SEP "E" 1kV

Zakres obowiązków:

  • diagnoza usterek i naprawa urządzeń elektronicznych mających zastosowanie w automatyce przemysłowej (np. komputery przemysłowe, panelowe, wbudowane, systemy kontrolno-pomiarowe, panele operatorskie, routery)
  • tworzenie raportów z przeprowadzonych napraw
  • współpraca z Działem Obsługi Klienta

  • pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pakiet sportowy oraz prywatną opiekę medyczną

Miejsce podjęcia pracy

Warszawa

pełny etat

Rodzaj umowy

umowa o pracę

Wyjazdy

częste wyjazdy