Kierownik Budowy

Pracodawca:

KiK Sp. z o.o. S.K.

Firma budowlana KIK Sp. z o.o. S.K. z siedzibą w Ostrzeszowie poszukuje kandydatki/kandydata na ww. stanowisko.

Wymagania:

  • uprawnienie budowlane w specjalności konstrukcyjno-budowlanej bez ograniczeń do kierowania robotami budowlanymi
  • doświadczenie min. 3-letnie w nadzorowaniu inwestycji
  • umiejętności negocjacyjne
  • znajomość Prawa Budowlanego w praktyce
  • wykształcenie wyższe kierunek budownictwo
  • kreatywność, determinacja w dążeniu do celu, umiejętność organizacji i realizacji zadań w określonym czasie
  • umiejętność wyznaczania priorytetów
  • prawo jazdy kat. B

Zakres obowiązków:

  • pełnienie funkcji kierownika budowy
  • wykonanie przedmiarów poszczególnych zakresów prac
  • organizacja i realizacja inwestycji zgodnie z harmonogramem
  • kontrola jakości realizowanych robót oraz zgodności wykonania z dokumentacją projektową
  • analiza rozwiązań projektowych pod względem możliwych optymalizacji
  • raportowanie przebiegu procesu budowlanego
  • kontrola przestrzegania przepisów BHP

Firma oferuje:

  • samodzielne stanowisko pracy
  • możliwość budowania własnego zespołu
  • możliwość rozwoju zawodowego (współpraca z doświadczonymi osobami z branży) w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • niezbędne narzędzia pracy, w tym samochód służbowy

Miejsce podjęcia pracy

Warszawa

pełny etat

Rodzaj umowy

umowa o pracę

Wyjazdy

praca stacjonarna