Key Account Manager (Dział Filtrów Powietrza)

Pracodawca:

EagleBurgmann Poland Sp. z o.o.

Firma Inżynierska EagleBurgmann Poland sp. z o.o. poszukuje kandydata do prężnie rozwijającego się działu firmy na ww. stanowisko:

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne (preferowani absolwenci kierunków mechanicznych, inżynierii środowiska, inżynierii chemicznej i procesowej)
  • biegła obsługa komputera, szczególnie pakietu MS Office
  • wysoka samodyscyplina i dobra organizacja pracy z umiejętnością analitycznego myślenia
  • prawo jazdy kategorii B - gotowość od codziennych wizyt u klientów
  • płynna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • komunikatywność, łatwość nawiązywania kontaktów
  • mile widziane doświadczenie w sprzedaży
  • wysokie zdolności komunikacyjne i orientacja na klienta biznesowego

Zakres obowiązków:

  • budowanie długofalowych relacji biznesowych z kluczowymi klientami firmy
  • dbanie o wizerunek firmy
  • realizacja planów sprzedaży
  • doradztwo techniczne w zakresie przemysłowej filtracji powietrza (inspekcje, pomiary, dobór filtrów do central HVAC, szkolenia)

Firma oferuje:

  • doskonalenie i rozwój kwalifikacji zawodowych
  • szkolenia i wyjazdy zagraniczne
  • samochód służbowy oraz pakiet urządzeń IT (telefon, laptop)
  • pakiet prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenie na życie
  • bardzo dobre warunki pracy i rozwoju osobowego

Miejsce podjęcia pracy

Polska Zachodnio-Północna (Poznań, Piła)

pełny etat

Rodzaj umowy

umowa o pracę

Wyjazdy

częste wyjazdy