Projektant Instalacji Chłodniczych

Pracodawca:

Klient Banku Danych o Inżynierach

Międzynarodowa firma z branży chłodniczej i klimatyzacyjnej współpracująca z największymi sieciami handlowymi w Polsce i zagranicą.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne o specjalności chłodniczej, sanitarnej lub mechanicznej,
  • minimum 2-3 lata doświadczenia w branży urządzeń chłodniczych
  • doświadczenie w zakresie zarządzania projektami instalacji chłodniczych
  • umiejętność analizy dokumentacji technicznych, przetargowych oraz zapisów umów
  • umiejętność opracowania całościowego harmonogramu robót oraz planowania prac będzie dodatkowym atutem
  • obsługa pakietu MS Office (Word, Excel)
  • obsługa AutoCAD
  • prawo jazdy kat. B

Zakres obowiązków:

  • projektowanie instalacji chłodniczych i klimatyzacyjnych
  • opracowywanie wycen i ofert dotyczących budowy instalacji chłodniczych i klimatyzacyjnych
  • opracowywanie dokumentacji UDT
  • weryfikacja gotowych dokumentacji projektowych i zastosowanych rozwiązań
  • sporządzanie zestawień materiałów i zamówień
  • opracowywanie harmonogramów prac
  • sporządzanie dokumentacji podwykonawczych
  • wykonywanie poleceń Dyrektora Technicznego

Firma oferuje:

  • pracę w międzynarodowej firmie
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • pakiet relokacyjny dla osób spoza regionu
  • niezbędne narzędzia pracy
  • pakiet dodatkowych świadczeń dla pracowników (prywatna opieka medyczna, "wczasy pod gruszą", szkolenia)
  • możliwość rozwoju zawodowego poprzez uczestnictwo w ciekawych projektach
  • pracę w młodym i dynamicznym zespole

Miejsce podjęcia pracy

Bydgoszcz lub Wrocław

pełny etat

Rodzaj umowy

umowa o pracę

Wyjazdy

praca stacjonarna