Technolog-Programista CNC

Pracodawca:

Politech Sp. z o.o.

POLITECH Sp. z o.o. to przedsiębiorstwo z OSIELSKA o kapitale w 100% polskim, skupiające zespół 170 pracowników. Jest uznanym w Europie i na świecie producentem opakowań kosmetycznych z tworzyw sztucznych. W produkcji stosujemy szereg unikalnych technologii, a w szczególności przetwórstwo tworzyw sztucznych metodą wtrysku, zdobienia metalizacją próżniową i lakierowaniem UV, hot-stamping i wiele innych. Do Produkcji wykorzystujemy formy wtryskowe wyprodukowane we własnej narzędziowni.

Wymagania:

  • wyższe techniczne, specjalność technologia i konstrukcja maszyn
  • minimum 2 lata na stanowisku technologa-programisty CNC
  • znajomość obsługi oprogramowania CAD, Solid Edge
  • znajomość obsługi oprogramowania CAM, NX
  • znajomość procesu wtrysku
  • znajomość budowy i konstrukcji form wtryskowych
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • znajomość procesu wytwarzania form wtryskowych
  • umiejętność pracy w zespole
  • umiejętność analitycznego myślenia
  • znajomość technik wytwarzania

Zakres obowiązków:

  • programowanie obrabiarek CNC w programie NX CAM
  • projektowanie i programowanie elektrod
  • nadzór autorski nad napisanymi programami CNC oraz zaprojektowanymi elektrodami podczas prac wykonywanych na Wydziale Narzędziowni
  • opracowywanie kart technologicznych i technologii wykonania dla elementów form wtryskowych
  • opracowywanie technologii zmian konstrukcyjnych w formach
  • wprowadzanie kart zmian konstrukcyjnych do systemu
  • wprowadzenie zamówień oraz dokumentacji niezbędnej przy usłudze hartowania
  • ewidencjonowanie materiałów i narzędzi w systemie SAP
  • uczestniczenie w targach branżowych
  • stałe podnoszenie kwalifikacji poprzez uczestnictwo w szkoleniach zewnętrznych i wewnętrznych

Firma oferuje:

  • stabilną i ciekawą pracę w nowoczesnej organizacji
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • pracę w bardzo nowoczesnej i zautomatyzowanej produkcji
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • możliwość rozwoju zawodowego

Miejsce podjęcia pracy

Osielsko

pełny etat

Rodzaj umowy

umowa o pracę

Wyjazdy

praca stacjonarna