Kierownik ds. Chłodnictwa

Pracodawca:

JANOSH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, Sp. K.

Stabilna firma z ponad 25 letnim doświadczeniem, działająca w branży klimatyzacja, wentylacja, chłodnictwo, zatrudni pracownika na ww. stanowisko:

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne (preferowane branżowe lub pokrewne)
  • dodatkowy atut: znajomość innych branż instalacyjnych np. ogrzewanie, wod-can., pompy ciepła, elektr.
  • znajomość AutoCAD oraz innych programów technicznych
  • dobra organizacja pracy
  • prawo jazdy kat. B
  • dyspozycyjność

Zakres obowiązków:

  • dbanie o stały rozwój, rentowność i najwyższą jakość funkcjonowania działu chłodnictwa
  • projektowanie i sporządzanie ofert dla inwestycji montażu i serwisu instalacji chłodniczych
  • dobór i zamawianie urządzeń i elementów instalacji chłodniczych
  • planowanie i nadzór nad wykonaniem inwestycji
  • kierowanie i nadzór nad pracą ekip wykonawczych, brygadzistów
  • kontrola i nadzór nad funkcjonowaniem serwisu
  • stały kontakt z klientem w ramach realizowanych inwestycji, udział w radach budowy
  • rozliczanie inwestycji i przygotowywanie dokumentacji technicznej, powykonawczej
  • kontakt z klientem po odbiorze i rozruchu

  • pracę w nowo oddanej siedzibie firmy w oparciu o umowę o pracę na pełny etat
  • konkurencyjne wynagrodzenie
  • miłą atmosferę pracy, zgrany zespół
  • możliwość rozwoju i realizowania ciekawych projektów (w tym instalacji przemysłowych o dużej mocy chłodniczej - 500 kW i więcej)
  • pracę na samodzielnym stanowisku z wpływem na rozwój działu i całej firmy

Miejsce podjęcia pracy

Pszczyna

pełny etat

Rodzaj umowy

umowa o pracę

Wyjazdy

wyjazdy sporadyczne