Regionalny Kierownik Serwisu Instalacji Chłodniczych

Pracodawca:

Klient Banku Danych o Inżynierach

Międzynarodowa firma z branży chłodniczej i klimatyzacyjnej współpracująca z największymi sieciami handlowymi w Polsce i zagranicą.

Wymagania:

  • minimum 3 lata doświadczenia w branży urządzeń chłodniczych (doświadczenie w pracy w serwisie stanowi dodatkowy atut),
  • doświadczenie w zakresie zarządzania rozproszona strukturą pracowników
  • wykształcenie wyższe kierunkowe
  • chęć rozwoju, zaangażowanie w realizację celów
  • umiejętność pracy w grupie, komunikatywność
  • mile widziana znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego

Zakres obowiązków:

  • organizacja, koordynacja i zarządzanie pracą Działu Serwisu na podległym obszarze
  • zarządzanie pracą podległego Zespołu Serwisantów
  • koordynacja i nadzór nad pracami prowadzonymi przez firmy podwykonawcze
  • nadzoru nad sprzedażą umów serwisowych i napraw
  • nadzoru nad przygotowaniem i przekazaniem klientom prawidłowej dokumentacji technicznej i podwykonawczej
  • weryfikacja doboru części zamiennych
  • raportowanie wyników prac serwisowych

Firma oferuje:

  • konkurencyjne warunki zatrudnienia
  • umowa o pracę i szeroki pakiet benefitów
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenie kwalifikacji
  • niezbędne narzędzia pracy

Miejsce podjęcia pracy

Polska północna, Polska północno-zachodnia

pełny etat

Rodzaj umowy

umowa o pracę

Wyjazdy

częste wyjazdy