Elektromonter Instalacji Chłodniczych

Pracodawca:

Klient Banku Danych o Inżynierach

Międzynarodowa firma z branży chłodniczej i klimatyzacyjnej współpracująca z największymi sieciami handlowymi w Polsce i zagranicą.

Wymagania:

  • dyspozycyjność - praca na terenie całego kraju
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • świadectwo kwalifikacji typu E
  • uprawnienia do lutowania (lut twardy) lub spawalnicze
  • prawo jazdy kat. B
  • znajomość języka niemieckiego lub angielskiego będzie dodatkowym atutem

Zakres obowiązków:

  • montaż instalacji chłodniczych i klimatyzacyjnych
  • modernizacje instalacji chłodniczych i klimatyzacyjnych
  • dbanie o wysoką jakość i terminowość realizacji projektów
  • uruchomienia instalacji chłodniczych
  • realizacja projektów na terenie Polski

  • atrakcyjne, konkurencyjne wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenie kwalifikacji
  • narzędzia pracy m.in. samochód służbowy, telefon, laptop itp.
  • samodzielność w ramach powierzonych obowiązków
  • prywatna opieka medyczna

Miejsce podjęcia pracy

cała Polska

pełny etat

Rodzaj umowy

umowa o pracę

Wyjazdy

częste wyjazdy