wyszukiwanie - słowo kluczowe: "Technolog"
Superoferta

Kierownik Kontraktów / Przedstawiciel Techniczno-Handlowy ds. Rusztowań

Pracodawca:

ULMA Construccion Polska S.A.

ULMA Construccion Polska S.A. oferuje kompleksowe rozwiązania w zakresie technologii deskowań, systemów wznoszących, podparć i rusztowań - zarówno na sprzedaż jak i na wynajem. Nasze produkty znajdują zastosowanie w budownictwie kubaturowym i inżynieryjnym oraz podczas prac renowacyjnych.

Wymagania:

  • doświadczenie zawodowe na analogicznym stanowisku (doradcy techniczno - handlowego, inżyniera sprzedaży, przedstawiciela handlowego) w branży budowlanej lub materiałów budowlanych, instalacyjnych, sprzętu budowlanego itp., poparte znajomością rynku budowlanego i inwestycyjnego oraz umiejętnością nawiązywania kontaktów handlowych oraz prowadzenia negocjacji
  • wykształcenie wyższe techniczne (preferowane w zakresie budownictwa lądowego)
  • prawo jazdy kat. B
  • umiejętność obsługi komputera (w tym AutoCAD)
  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne, umiejętność analizy i strategiczne planowanie zadań, przedsiębiorczość, konsekwencja oraz dynamizm w działaniach
  • istotnym atutem będą znajomość rynku rusztowań oraz posiadanie uprawnień lub kursów ich dotyczących

Zakres obowiązków:

  • budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji z klientami
  • obsługa obecnych oraz pozyskiwanie nowych klientów
  • przygotowywanie ofert dla klientów oraz prowadzenie negocjacji handlowych
  • doradztwo techniczne na rzecz klientów oraz umiejętne i natychmiastowe reagowanie na pojawiające się problemy
  • nadzór nad realizacją podpisanych kontraktów (bieżąca współpraca z klientami oraz podwykonawcami, optymalizacja kosztów realizacji zlecenia, budżetowanie kontraktów, przygotowywanie projektów zastępczych itp.)
  • przygotowywanie raportów z działań bieżących

Firma oferuje:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • pracę w profesjonalnym środowisku, w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej organizacji
  • kontakt z największymi podmiotami rynku budowlanego oraz nowoczesnymi technologiami i doświadczoną kadrą inżynierską
  • narzędzia pracy niezbędne do wykonywania obowiązków służbowych (samochód, laptop, telefon)
  • pakiet medyczny, kartę Multisport, możliwość przystąpienia do ubezpieczenia na życie

Miejsce podjęcia pracy

Koszajec

pełny etat

Rodzaj umowy

umowa o pracę

Wyjazdy

częste wyjazdy