wyszukiwanie - słowo kluczowe: "Programista"

Programista/Inżynier Informatyk

Pracodawca:

Alnea Sp. z o.o.

Alnea Sp. z o.o. specjalizuje się w projektowaniu i produkcji maszyn i urządzeń przemysłowych pod konkretne potrzeby Klienta, w tym linii zrobotyzowanych. Ponadto firma Alnea realizuje projekt "Automatyczny system optycznego pozycjonowania w przestrzeni antropomorficznych robotów przemysłowych", dofinansowany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju. Projekt ma na celu stworzenie systemu składającego się z detektora 3D, kontrolera oraz specjalistycznego oprogramowania. Cały system w połączeniu z robotem 6 osiowym antropomorficznym ma realizować samouczące się narzędzie w postaci przemysłowego robota.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe informatyczne, techniczne lub z dziedziny nauk ścisłych
  • praktyczna znajomość C++
  • dobra znajomość projektowania obiektowego, wzorców projektowych i wielowątkowych koncepcji programistycznych
  • znajomość systemów kontroli wersji GIT, SVN
  • dobra znajomość systemów Linux (debian i pokrewne)

Mile widziane:
  • doświadczenie w programowaniu aplikacji sieciowych
  • znajomość QT
  • znajomość OpenCV
  • znajomość języków programowania C#, PHP
  • styczność z urządzeniami SoC, SoM (np. NVIDIA Jetson)

Zakres obowiązków:

  • współtworzenie oprogramowania systemów wizyjnych 3d (aplikacji analizujących dane przestrzenne)
  • rozwijanie oprogramowania urządzeń skanujących oraz ich integrację z różnego rodzaju robotami przemysłowymi

Firma oferuje:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • udział w ciekawym projekcie realizowanym z wykorzystaniem najnowszych technologii
  • szkolenia branżowe (zarówno wewnętrzne, jak i zewnętrzne)
  • satysfakcjonujące wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia (od 7.000 zł do 12.000 zł brutto)
Stanowisko pracy jest współfinansowane przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju w ramach projektu p.t.: "Automatyczny system optycznego pozycjonowania w przestrzeni antropomorficznych robotów przemysłowych", w ramach Działania 1.1, Poddziałania: Badania przemysłowe i prace rozwojowe realizowane przez przedsiębiorstwa.

Miejsce podjęcia pracy

Olsztyn

pełny etat

Rodzaj umowy

umowa o pracę

Wyjazdy

praca stacjonarna