Inżynier Utrzymania Infrastruktury-Energetyk

Pracodawca:

Vive Textile Recycling Sp. z o.o.

Opis pracodawcy:

I TY możesz dołączyć do lidera - zespołu VIVE
W związku z dynamicznym rozwojem, Vive Textile Recycling Sp. z o.o., jedna z największych Firm w Regionie Świętokrzyskim, poszukuje kandydatów na ww. stanowisko

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej maszyn i urządzeń
  • mile widziane uprawnienia SEP gr 1,2 i D (pomożemy zaktualizować)
  • samodzielność i odpowiedzialność
  • bardzo dobra organizacja pracy
  • znajomość pakietu MS Office

Zakres obowiązków:

  • codzienna obsługa techniczna; inspekcja instalacji energetycznych i elektroenergetycznych
  • tworzenie raportów z inspekcji oraz raportów serwisowych i dodatkowych
  • rekomendowanie napraw, przeglądów i modernizacji obiektów i infrastruktury
  • pozostawanie w gotowości na wypadek awarii oraz usuwanie awarii i usterek
  • przygotowanie projektów, kosztorysów ofertowych

  • interesującą pracę w dynamicznie rozwijającej się i stabilnej firmie
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • możliwość szkoleń i rozwoju
  • pełne wsparcie całego zespołu dla Twojej pracy

Miejsce podjęcia pracy

Kielce

pełny etat

Rodzaj umowy

umowa o pracę

Wyjazdy

praca stacjonarna