wyszukiwanie - słowo kluczowe: "Technolog"

Technolog Programista

Pracodawca:

Fabryka Maszyn i Urządzeń OMAG Sp. z o.o.

Firma, kontynuująca tradycje Fabryki Maszyn Górniczych, działa nieprzerwanie na rynku ponad 50 lat. Jesteśmy wiarygodnym i rzetelnym partnerem. OMAG jest znanym producentem maszyn i urządzeń dla górnictwa (m.in. wciągniki łańcuchowe, wiertnice) oraz cenionym dostawcą i eksporterem części dla potrzeb przemysłu motoryzacyjnego.

Wymagania:

  • doświadczenie na stanowisku technologa programisty obróbki skrawaniem
  • wykształcenie techniczne
  • obsługa AutoCAD - rysowanie w 2D i 3D
  • mile widziana znajomość programu GibbsCAM
  • biegła obsługa komputera, w tym MS Windows i MS Office
  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • zdolność analitycznego myślenia oraz umiejętność pracy w zespole
  • doświadczenie w branży Automotive

Zakres obowiązków:

  • organizowanie i koordynowanie całokształtu procesów o podłożu technicznym
  • projektowanie procesów produkcyjnych w oparciu o dokumentację konstrukcyjną, wzorzec
  • sporządzanie i porządkowanie dokumentacji technicznej i stanowiskowej
  • programowanie tokarek i frezarek CNC: Fanuc, Sinumerik, Mazatrol, Heidenhain itp.
  • bieżące rozwiązywanie problemów
  • zapewnienie zgodności dokumentacji technicznej z wymogami klienta
  • optymalizacja kosztów procesów technologicznych oraz normowanie czasów w procesach technologicznych
  • testowanie oraz odpowiedni dobór narzędzi wykorzystywanych w procesie produkcji
  • przeprowadzanie szkoleń dla pracowników z zakresu obsługi maszyn i urządzeń produkcyjnych
  • wdrażanie nowych maszyn, urządzeń i nowych technologii w przedsiębiorstwie, a także udzielanie pracownikom wsparcia w zakresie ich obsługi

  • możliwość rozwoju zawodowego oraz wdrażania własnych pomysłów
  • pracę na systematycznie odmładzanym parku maszynowym z zastosowaniem nowoczesnych technologii
  • pracę w dynamicznym zespole specjalistów
  • pakiet socjalny

Miejsce podjęcia pracy

Brzezinka

pełny etat

Rodzaj umowy

umowa o pracę

Wyjazdy

praca stacjonarna