Superoferta

Programista Aplikacji Internetowych

Pracodawca:

AC S.A.

AC S.A. specjalizuje się w produkcji samochodowych systemów LPG/CNG marki STAG. Naszymi atutami są wiedza, 30 lat doświadczenia w branży motoryzacyjnej oraz pasja naszych pracowników. Dzięki temu jesteśmy liderem w produkcji instalacji autogazowych na rynku polskim i liczącym się eksporterem na rynkach światowych. Do Pionu Badań i Rozwoju poszukujemy w tej chwili kandydata na ww. stanowisko.

Wymagania:

  • umiejętność tworzenia fronted przy wykorzystaniu bootstrap
  • umiejętność w tworzeniu aplikacji typu klient przy wykorzystaniu angular 4+ typescript
  • umiejętność w pisaniu aplikacji serwerowych przy wykorzystaniu: net-core
  • dobra znajomość docker container’s
  • znajomość baz danych ze szczególnym uwzględnieniem Postgres
Wymagania dodatkowe
  • odpowiedzialność i zaangażowanie w powierzane zadania
  • zainteresowanie i otwartość na nowe języki i platformy programowania
  • komunikatywana znajomość języka angielskiego

Zakres obowiązków:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za tworzenie aplikacji telemetrycznych na potrzeby marki STAG.
Główne Zadania:

  • wypracowywanie koncepcji
  • planowanie projektu
  • tworzenie aplikacji serwerowych i www
  • opracowywanie dokumentacji tworzonych aplikacji
  • współpraca z firmowymi jednostkami konstrukcyjnymi i wsparcia technicznego

Firma oferuje:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • uczestniczenie w ambitnych projektach, dostęp do najnowszych technologii
  • możliwość nauki oraz jasną ścieżkę rozwoju
  • wdrażanie własnych pomysłów
  • pracę w firmie notowanej na GPW
  • dofinansowanie do kart sportowych, m.in. MultiSport
  • prywatną opiekę medyczną
  • wspólną zabawę w czasie imprez integracyjnych i wiele innych benefitów

Miejsce podjęcia pracy

Białystok

pełny etat

Rodzaj umowy

umowa o pracę

Wyjazdy

praca stacjonarna