Inżynier Projektu (nowa inwestycja greenfield)

Pracodawca:

TOMS Polska Sp. z o.o.

TOMS Polska poszukuje inżynierów projektu, którzy wezmą udział w tworzeniu naszej nowej prestiżowej inwestycji - w budowie fabryki czekolady w Nowej Soli.
Jako Inżynier Projektu będziesz odpowiedzialny za wykonywanie zleconych zadań w ramach projektu budowy nowego zakładu produkcyjnego w Nowej Soli.
Poszukujemy osób z różnorodną wiedzą inżynierską i know-how, szczególnie w zakresie inżynierii mechanicznej i inżynierii procesowej.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne
  • 3-5 lat doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • doświadczenie w branży związanej z produkcją żywności lub podobne
  • dodatkowym atutem będzie doświadczenie w pracy związane z budową nowego zakładu produkcyjnego
  • specjalizacja - ogólne systemy produkcyjne
  • praktyczna znajomość programu AutoCad
  • biegła znajomość programu MS Excel
  • biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

Zakres obowiązków:

Dziedziny inżynierii projektowej, w ramach których szukamy pracowników, to:

  • centralne oraz lokalne systemy użytkowe na liniach produkcyjnych i innych urządzeniach
  • wyposażenie procesowe w nowej fabryce
  • linie produkcyjne w nowej fabryce
  • systemy monitorowania energii
  • wyposażenie procesowe i produkcyjne w nowym zakładzie
  • instalacje elektryczne dla nowych linii i urządzeń

  • możliwość wzięcia udziału w procesie tworzenia nowego zakładu od początku jego budowy
  • praca pełna wyzwań, interesujących projektów w przyjaznym środowisku
  • rozwój zawodowy w międzynarodowym, dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwie
  • atrakcyjne wynagrodzenie na podstawie umowy o pracę na pełen etat

Miejsce podjęcia pracy

Nowa Sól

pełny etat

Rodzaj umowy

umowa o pracę

Wyjazdy

praca stacjonarna