Inżynier Procesu

Pracodawca:

Stelweld Sp. z o.o.

Stelweld to firma z ogromnymi możliwościami. Od 1997 jesteśmy partnerem i dostawcą szerokiej gamy konstrukcji metalowych dla największych światowych producentów z branż motoryzacyjnej, kolejowej, wydobywczej, rolniczej, maszyn budowlanych i dźwigów oraz energii odnawialnej. Stale poszerzamy grono naszych Klientów oraz gamę produkowanych elementów. Jest nas już ponad 550 osób i wspólnie pracujemy na nasz sukces. Aktualnie realizujemy nowe inwestycje więc jeśli szukasz miejsca gdzie dynamiczny rozwój oraz ciągłe poszukiwanie nowych rozwiązań i możliwości jest na pierwszym miejscu - to właśnie MY. Chcesz uczestniczyć w rozwijaniu naszej firmy? Świetnie! Twój potencjał to nasz klucz do sukcesu!

Wymagania:

  • posiadasz wykształcenie wyższe techniczne (mechanika i budowa maszyn)
  • masz min. 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku (mile widziane w branży spawalniczej)
  • znasz spawanie w metodzie 135/138
  • dobrze znasz rysunek techniczny (w tym rysunek spawalniczy)
  • dobrze znasz narzędzia: FMEA oraz lean manufacturing
  • komunikatywnie posługujesz się językiem angielskim

Zakres obowiązków:

  • optymalizacja i usprawnianie procesów produkcyjnych
  • udział w projektach wdrożeniowych
  • wdrażanie zmian technicznych na produkcji
  • przygotowywanie/aktualizowanie instrukcji pracy
  • nadzór nad dokumentacją technologiczną
  • mapowanie strumienia wartości
  • wdrażanie zasad lean manufacturing

Firma oferuje:

  • warunki do rozwoju i samorealizacji
  • udział w budowaniu wysokiej pozycji firmy na rynku
  • wyzwania
  • dobrą atmosferę pracy
  • atrakcyjne wynagrodzenie i nagrody za wyniki
  • umowę o pracę
  • dofinansowanie biletów do kina, teatru, wejścia na fitness itp

Miejsce podjęcia pracy

Jelcz-Laskowice

pełny etat

Rodzaj umowy

umowa o pracę

Wyjazdy

praca stacjonarna