Kosztorysant Kontraktów Zagranicznych

Pracodawca:

Klimat Solec Sp. z o.o.

Klimat Solec jest dynamicznie rozwijającą się firmą oferującą kompleksowe wykonawstwo w zakresie instalacji sanitarnych (wentylacja, klimatyzacja, centralne ogrzewanie). Klimat Solec zajmuje się również produkcją pełnej gamy elementów wentylacyjnych i oddymiających, które sprzedawane są pod marką Klimat Pro. Firma działa na terenie całego kraju.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • umiejętność logicznego i analitycznego myślenia, kreatywność, samodzielność
  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego

Zakres obowiązków:

  • wstępna weryfikacja projektów
  • sporządzanie przedmiarów robót
  • sporządzanie kosztorysów ofertowych, wykonawczych i powykonawczych
  • kompletowanie oferty

Firma oferuje:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pracę na miejscu (w siedzibie pracodawcy)
  • pracę w stabilnej firmie o dużym potencjale rozwoju
  • doskonałą atmosferę pracy oraz indywidualne podejście do pracownika
  • możliwość rozwoju zawodowego i osobistego w gronie profesjonalistów

Miejsce podjęcia pracy

Solec Kujawski

pełny etat

Rodzaj umowy

umowa o pracę

Wyjazdy

praca stacjonarna