Superoferta

Płatny Staż w Programie Zarządzania Produkcją

Pracodawca:

Grupa Tarczyński

Grupa Tarczyński - jesteśmy wiodącym producentem wyrobów wędliniarskich Premium w Polsce. Naszą siłą jest smak i pasja, z którą pracujemy. Stawiamy na rozwój i ciągłe doskonalenie. Grupa Tarczyński to już ponad 1200 osób, które każdego dnia dzielą się swoją wiedzą, energią i zaangażowaniem, aby dodać smaku w życiu naszych klientów.

Wymagania:

Jeśli:

  • ukończyłeś studia z Zarządzania i Inżynierii Produkcji, Technologii Żywności, Logistyki i pokrewne
  • posiadasz wiedzę teoretyczną z zakresu Lean Management, 5S, ZZL i chcesz ją wykorzystywać w praktyce
  • jesteś otwarty na wyzwania i potrafisz zaadaptować się do często zmieniających się warunków
  • posiadasz pierwsze doświadczenia zawodowe w obszarze produkcji (praktyki, staże)
  • swoją przyszłość wiążesz z pracą w działach produkcyjnych jako osoba zarządzająca personelem i potrafisz podać przykłady swoich działań w tym zakresie
  • akceptujesz pracę w systemie czterobrygadowym

Zakres obowiązków:

Do Twoich zadań będzie należeć:

  • zarządzanie zmianą produkcyjną od kilkunastu do kilkudziesięciu osób
  • optymalizacja procesu produkcji, usprawnienie procesów produkcyjnych
  • zapewnienie odpowiedniego przepływu surowca/półproduktu między kolejnymi etapami produkcji
  • odpowiedzialność za koordynowanie i nadzorowanie działań podległego zespołu i pracy linii produkcyjnej

Zainwestujemy w Ciebie oraz Twoje doświadczenie, dzięki czemu otrzymasz od nas:

  • cykl wewnętrznych i zewnętrznych szkoleń realizowanych przez prestiżowe certyfikowane organizacje szkoleniowe
  • mentora, który będzie Twoim wsparciem od pierwszego dnia stażu!
  • pakiet świadczeń pozapłacowych:
      - prywatna opieka medyczna LUXMED
      - bezpłatna stołówka
      - karta Multisport
      - ubezpieczenie na życie
      - bony i paczki świąteczne
      - bilety na koncerty
      - bilety na football amerykański - drużynę Panthers Wrocław
      - dofinansowanie do kształcenia (szkoły, studia, kursy, szkolenia)
      - umowę o pracę na 33 miesiące bez okresu próbnego
  • Wiedzę i solidne doświadczenie w zakresie zarządzania
  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę w prężnie rozwijającej się nowoczesnej firmie produkcyjnej
  • Zakwaterowanie na czas trwania programu, jeśli mieszkasz powyżej 70 km od miejsca pracy

Miejsce podjęcia pracy

Ujeździec Mały

pełny etat

Rodzaj umowy

staż / praktyka

Wyjazdy

praca stacjonarna