Superoferta

Inżynier Automatyk

Pracodawca:

Grupa Tarczyński

Grupa Tarczyński - jesteśmy wiodącym producentem wyrobów wędliniarskich Premium w Polsce. Naszą siłą jest smak i pasja, z którą pracujemy. Stawiamy na rozwój i ciągłe doskonalenie. Grupa Tarczyński to już ponad 1200 osób, które każdego dnia dzielą się swoją wiedzą, energią i zaangażowaniem, aby dodać smaku w życiu naszych klientów. Naszą pasją jest smak. Dołącz do nas!

Wymagania:

Oczekujemy od Ciebie:

  • wykształcenie techniczne
  • swobodna znajomość systemów sterowania PLC i HMIb
  • mile widziane doświadczenie zawodowe na w/w stanowisku bądź o podobnym profilu w Dziale Utrzymaniu Ruchu
  • uprawnienia elektryczne SEP eksploatacyjne i/lub dozorowe min. 1kV lub 20 kV
  • znajomość budowy maszyn, schematów elektrycznych i podstawowych zasad działania układów pneumatycznych i hydraulicznych
  • praktycznej znajomość zagadnień z zakresu automatyki, elektroniki, mechatroniki
  • umiejętności posługiwania się dokumentacją techniczną (rysunki, schematy)
  • gotowości do pracy w systemie 3-zmianowym 4-brygadowym

Zakres obowiązków:

Do Twoich zadań będzie należeć:

  • zabezpieczenie ciągłości produkcji, prawidłowej pracy maszyn i urządzeń w zakresie automatyki
  • realizacja przeglądów zgodnie ze standardami określonymi w dokumentacji technicznej i harmonogramach
  • modyfikacja i modernizacja istniejących układów automatyki
  • usuwanie awarii i naprawa urządzeń
  • realizacja działań prewencyjnych
  • prowadzenie dokumentacji związanej z dokonanymi naprawi i przeglądami
  • aktywny udział w rozwiązywaniu problemów występujących w Dziale Utrzymaniu Ruchu
  • ścisła współpraca z liderami działów produkcji

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w Centrali Firmy (Ujeździec Mały (pow. trzebnicki);
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji;
  • Kontakt z najnowszymi technologiami w branży spożywczej;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do posiadanych umiejętności;
  • Pakiet świadczeń pozapłacowych:
o prywatną opieka medyczna LUXMEDo bezpłatną stołówkao karta Multisporto ubezpieczenie na życieo bony i paczki świąteczneo bilety na koncertyo bilety na football amerykański - drużynę Panthers Wrocławo dofinansowanie do kształcenia (szkoły, studia, kursy, szkolenia)o Umowę o pracę.

Miejsce podjęcia pracy

Ujeździec Mały (zlokalizowany 35 km od Wrocławia)

pełny etat

Rodzaj umowy

umowa o pracę

Wyjazdy

praca stacjonarna