Architekt (k/m) parki i centra handlowe

Pracodawca:

ARCOS FM PL SALLER POLBAU Sp. z o.o. Sp. K.

Firma Saller jest dobrze prosperującym, kierowanym przez właścicieli przedsiębiorstwem z branży nieruchomości handlowych, koncentrującym swoją działalność na realizacji projektów/wynajmie, udzielaniu zleceń na budowę, kontroli i zarządzaniu nieruchomościami oraz zarządzaniu własnymi centrami i parkami handlowymi. Razem z ponad 300 pracownikami w Niemczech, Czechach, Polsce i na Słowacji jesteśmy niezawodnym partnerem dla naszych najemców handlowych i pracowników oraz zostaliśmy odznaczeni jako Top Company. Jesteśmy przedsiębiorstwem bez rozbudowanej hierarchii, charakteryzującym się szybkimi procesami decyzyjnymi i kooperacyjnym stylem kierowania. Grupa Saller wyróżnia się ciągłym rozwojem firmy i profesjonalizmem.

Wymagania:

  • ukończone studia w zakresie architektury, budownictwa (studia I lub II stopnia, podyplomowe) lub porównywalne wykształcenie
  • mile widziane conajmniej 2 letnie doświadczenie zawodowe
  • dobra znajmość j. niemieckiego i j. polskiego w mowie i w piśmie
  • dobra znajomość ArchiCAD, AutoCAD, Photoshop, mile widziane inne programy
  • elastyczność przy wykonywaniu zadań
  • znajomość stosownych przepisów, norm i rozporządzeń budowlanych
  • samodzielna, szybka praca na własną odpowiedzialność Umiejętność pracy w zespole i w sektorze usług
  • dobra znajomość MS Office, w szczególności Excel

Zakres obowiązków:

  • tworzenie koncepcji i projektowanie nieruchomości komercyjnych (Stand-alone jak np. Lidl, Biedronka itp., parki i centra handlowe)
  • sporządzanie koncepcji wynajmu dla potencjalnych najemców
  • wizualizacja i rzuty 3D naszych nieruchomości
  • współpraca przy uzyskiwaniu pozwoleń
  • rozmowy i negocjacje z urzędami i zewnętrznymi biurami architektonicznymi
  • wsparcie działu budowlanego w Polsce
  • odpowiedzialność za terminy, koszty i jakość
  • wsparcie dla różnych działów (Facility Management, dział budowlany przy przebudowach, dział wynajmu i innych)
  • tworzenie projektów ochrony przeciwpożarowej
  • organizacja i prowadzenie spotkań projektowych

Jeśli szukasz nowych zawodowych wyzwań wówczas zgłoś się przez Online-Portal, wyślij do nas swoje dokumenty aplikacyjne zawierające list motywacyjny, cv, świadectwa pracy oraz termin, kiedy najwcześniej możesz podjąć pracę, a także jakiego oczekujesz wynagrodzenia (w PLN)

Miejsce podjęcia pracy

Weimar/Niemcy z możliwością relokacji do Wrocławia

pełny etat

Rodzaj umowy

umowa o pracę

Wyjazdy

praca stacjonarna