Regionalny Kierownik Sprzedaży (sterowanie oświetleniem)

Pracodawca:

Klient Banku Danych o Inżynierach

Opis pracodawcy:

Niemiecki producent i dystrybutor systemów oświetlenia.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne (preferowane kierunki: elektrotechnika, automatyka, elektronika)
  • minimum 1,5-roczne doświadczenie jako reprezentant handlowy w branży oświetlenia
  • wiedza na temat DALI i KNX
  • znajomość AutoCAD pozwalająca na czytanie i edytowanie rysunku technicznego w zakresie projektów oświetlenia
  • znajomość j. angielskiego
  • wysokie zdolności komunikacyjne
  • umiejętność nawiązywania kontaktów i budowania trwałych relacji biznesowych
  • umiejętność planowania i dobrej organizacji pracy
  • gotowość do częstych podróży służbowych
  • prawo jazdy kat. B

Zakres obowiązków:

  • sprzedaż i realizacja założonych planów sprzedażowych na podległym terenie
  • bieżąca obsługa dotychczasowych klientów oraz pozyskiwanie nowych klientów i inwestycji
  • doradztwo techniczne
  • działania marketingowe
  • raportowanie do dyrekcji firmy

Firma oferuje:

  • pracę w trybie Home Office
  • pracę z produktami najwyższej jakości
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia i narzędzia pracy (m.in. samochód służbowy)
  • możliwość podjęcia pracy także w województwach: łódzkim lub dolnośląskim

Miejsce podjęcia pracy

Poznań

pełny etat

Rodzaj umowy

umowa o pracę

Wyjazdy

częste wyjazdy