Inżynier Działu Technicznego Systemów Uzdatniania Wody

Pracodawca:

Klient Banku Danych o Inżynierach.

Dostawca kompletnych instalacji uzdatniania wody i ścieków przemysłowych.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne (Inżynieria Środowiska / Technologia Wody i Ścieków)
  • znajomość technologii uzdatniania wody i procesów przemysłowych (wymiana jonowa, odżelazianie, dezynfekcja)
  • umiejętność czytania analizy wody i doboru odpowiednich procesów technologicznych spełniających wymogi klienta
  • znajomość oprogramowania AutoCAD, pakietu Office
  • komunikatywna znajomość j. angielskiego

Zakres obowiązków:

  • wsparcie techniczne dla działu handlowego i projektowego
  • wsparcie techniczne dla firm projektowych i instalacyjnych
  • pomoc przy doborze technologii i urządzeń z zakresu filtracji wody i ścieków oraz zagospodarowania wód deszczowych
  • bieżący kontakt z firmami projektowymi, wykonawczymi i dostawcami
  • opracowywanie ofert technicznych oraz dokumentacji technicznej
  • prowadzenie bieżącego nadzoru nad rozruchem technologicznym instalacji
  • prowadzenie szkoleń dla personelu klienta z eksploatacji i obsługi zrealizowanych instalacji systemów

Firma oferuje:

  • pracę w stabilnej firmie w zespole profesjonalistów
  • atrakcyjne, motywacyjne wynagrodzenie
  • możliwość rozwoju i nauki
  • umowę o pracę
  • miłą atmosferę pracy
  • niezbędne narzędzia i zasoby do wykonywania powierzonych zadań

Miejsce podjęcia pracy

Warszawa

pełny etat

Rodzaj umowy

umowa o pracę

Wyjazdy

wyjazdy sporadyczne