Konstruktor Form Wtryskowych i Rozdmuchowych

Pracodawca:

Rosinski Packaging Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Rosinski Packaging to lider w produkcji opakowań z tworzyw sztucznych do chemii gospodarczej, kosmetyków, artykułów spożywczych i parafarmaceutyków. Nasze wyroby trafiają na rynki całego świata. Dysponujemy bardzo dobrze zorganizowanym i ciągle modernizowanym zapleczem produkcyjnym, narzędziownią, taborem logistycznym. Naszym pracownikom oferujemy stabilną, ciekawą i pełną wyzwań pracę.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe inżynierskie (automatyka, robotyka, mechanika i pokrewne)
  • minimum 3 letnie doświadczenie w konstruowaniu form wtryskowych, rozdmuchowych
  • znajomość programu SolidWorks
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • bardzo dobra znajomość rysunku technicznego
  • doskonała znajomość zagadnień mechaniki i fizyki
  • zaangażowanie w wykonywane projekty i umiejętność współpracy

Zakres obowiązków:

  • konstruowanie form wtryskowych, rozdmuchowych

  • umowa o pracę w renomowanej firmie o ugruntowanej i stabilnej pozycji rynkowej
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • dobrą atmosferę współpracy w zespole inżynierskim
  • możliwość rozwoju i zwiększania kwalifikacji
  • świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych (wczasy pod gruszą, bony świąteczne, paczki mikołajkowe dla dzieci i inne)
  • ubezpieczenie grupowe
  • prywatną opiekę medyczną

Miejsce podjęcia pracy

Bielsko-Biała

pełny etat

Rodzaj umowy

umowa o pracę

Wyjazdy

praca stacjonarna