Superoferta

Asystent Projektanta

Pracodawca:

ULMA Construccion Polska S.A.

ULMA Construction należy do największych producentów systemów deskowań i rusztowań na świecie. Firma związana jest z budownictwem od ponad 55 lat. Oprócz zaawansowanych technologicznie rozwiązań oferujemy profesjonalne usługi w zakresie projektowania deskowań i rusztowań oraz logistyki, jak również wszechstronne doradztwo podczas montażu i eksploatacji naszych systemów na placu budowy. Jesteśmy obecni na ponad 50 rynkach, na wszystkich kontynentach.

Wymagania:

  • absolwent, ewentualnie student IV lub V roku Budownictwa na Wydziale Inżynierii Lądowej
  • dobra znajomość statyki budowli oraz wymiarowania konstrukcji stalowych i drewnianych
  • biegła obsługa komputera - w tym znajomość programów komputerowych do wykonywania obliczeń statycznych np. RM-WIN, Robot; bardzo dobra znajomość programu AUTOCAD
  • dobra znajomość obowiązujących norm budowlanych krajowych oraz EuroCodów, znajomość Prawa Budowlanego, obowiązujących przepisów budowlanych i BHP w zakresie montażu deskowań
  • umiejętność pracy zespołowej, organizacji czasu i planowania zadań
  • doświadczenie w zakresie projektowania lub wykonawstwa będzie dodatkowym atutem

Zakres obowiązków:

  • wykonywanie projektów technicznych deskowań/rusztowań wraz z obliczeniami statycznymi i zestawieniami elementów
  • wykonywanie przedmiarów i ofert technicznych deskowań dla obiektów kubaturowych, przemysłowych oraz inżynieryjnych
  • wizyty na budowach - nadzór nad montażem elementów, odbiory techniczne
  • wspieranie handlowców od strony technicznej w rozmowach i negocjacjach z klientem
  • ścisła współpraca z zespołem projektowym oraz działem handlowym w zakresie pozyskiwania oraz obsługi kontraktów

Firma oferuje:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • pracę w międzynarodowej organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku
  • kontakt z największymi podmiotami rynku budowlanego oraz nowoczesnymi technologiami i doświadczoną kadrą inżynierską
  • pracę w młodym i ambitnym zespole
  • możliwość nabywania doświadczeń oraz rozwoju osobistego w ramach struktury Firmy
  • pakiet medyczny finansowany przez pracodawcę
  • kartę sportową współfinansowaną przez pracodawcę
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego

Miejsce podjęcia pracy

Koszajec (gm. Brwinów)

pełny etat

Rodzaj umowy

umowa o pracę

Wyjazdy

wyjazdy sporadyczne