Superoferta

Kontroler Jakości

Polbram Steel Group Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K.

Wiodący producent systemów ogrodzeniowych z siedzibą w Pułtusku w związku z dynamicznym rozwojem oraz stałym poszerzaniem grona klientów poszukuje kandydatów do pracy na ww. stanowisko:

Wymagania:

  • wykształcenie minimum średnie techniczne lub wyższe techniczne
  • minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • znajomość rysunku technicznego oraz środowiska CAD
  • znajomość norm jakości ISO 9001:2008
  • dodatkowym atutem będzie znajomość procedur odbioru technicznego TUV
  • umiejętność obsługi urządzeń pomiarowych
  • praktyczna umiejętność stosowania metod pomiarowych
  • mile widziane doświadczenie w branży metalowej
  • samodzielna i bardzo dobra organizacja własnej pracy

Zakres obowiązków:

  • zapewnienie właściwego poziomu jakości w procesie produkcji
  • rozpatrywanie reklamacji wewnętrznych oraz zewnętrznych
  • sprawdzanie jakości materiałów w oparciu o zamówienie i dokumentację techniczną
  • sprawdzanie jakości półproduktów oraz produktów powstających w trakcie procesu produkcji
  • tworzenie dokumentacji jakościowej zgodnie z wymogami
  • prowadzenie dokumentacji związanej z kontrolą jakości oraz prowadzenie statystyk
  • nadzór nad wyposażeniem kontrolno-pomiarowym

  • interesującą i pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość korzystania z karty MultiSport
  • ubezpieczenie grupowe

Miejsce podjęcia pracy

Kleszewo

pełny etat

Rodzaj umowy

umowa o pracę

Wyjazdy

praca stacjonarna