Koordynator Prewencyjnego Utrzymania Ruchu

Pracodawca:

Maintpartner ASI Sp. z o.o.

Maintpartner jest wywodzącym się ze Skandynawii dostawcą usług utrzymania ruchu dla zakładów przemysłowych w regionie Morza Bałtyckiego. Jesteśmy ekspertami w dziedzinie utrzymywania dostępności procesów produkcyjnych naszych klientów. Nasze usługi świadczymy w oparciu o sprawdzony, efektywny model operacyjny wykorzystujący regionalne centra operacyjne, elastyczne zarządzanie zasobami oraz dobrze zdefiniowany, przejrzysty katalog usług. Dostarczamy skrojone na miarę nowoczesne rozwiązania, które stale doskonalimy i rozwijamy, zapewniając naszym klientom wysoką produktywność oraz efektywność kosztową przy zachowaniu wysokich standardów BHP.

Ze względu na rozwój swojej działalności na terenie województwa wielkopolskiego poszukujemy osoby na ww. stanowisko:

Wymagania:

  • doświadczenie 2 lata na pokrewnym stanowisku w zakładzie produkcyjnym
  • wykształcenie techniczne - średnie lub wyższe
  • wiedza z zakresu procesów produkcyjnych
  • praktyczna znajomość MS Office
  • obsługa oprogramowania wspomagającego prewencyjne utrzymanie ruchu będzie dodatkowym atutem
  • doskonała organizacja pracy własnej
  • analityczne myślenie
  • dokładność, systematyczność

Zakres obowiązków:

  • wprowadzanie danych do Komputerowego Systemu Zarządzania Utrzymaniem Ruchu (CMMS) oraz nadzorowanie prawidłowego "zamykania" poleceń pracy
  • kompletowanie danych dotyczących nakładów czasu pracy oraz kosztów materiałów i części zamiennych związanych z utrzymaniem poszczególnych maszyn i urządzeń
  • zapewnienie prawidłowego obiegu poleceń pracy
  • raportowanie - dzienne i okresowe dotyczące stopnia realizacji prac i jakości wykonanych prac
  • obliczanie wskaźników w sposób uzgodniony z Klientem
  • tworzenie planów prac prewencyjnych
  • weryfikowanie aktualności badań technicznych urządzeń i maszyn w zakresie wymagań UDT i innych wymaganych przeglądów i serwisów specjalistycznych
  • uczestniczenie przy analizach awarii maszyn i urządzeń
  • nadzór i prowadzenie wymaganej dokumentacji technicznej

Firma oferuje:

  • umowę o pracę
  • stabilną pracę w prężnie rozwijającej się firmie
  • możliwość rozwoju zawodowego poprzez ciekawe zadania oraz szkolenia
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji
  • bogaty pakiet socjalny: wczasy pod gruszą, karta Multisport, premie świąteczne, owocowe czwartki

Miejsce podjęcia pracy

Ostrów Wielkopolski

pełny etat

Rodzaj umowy

umowa o pracę

Wyjazdy

praca stacjonarna