Specjalista ds. Bezpieczeństwa Maszyn Przemysłowych

Pracodawca:

Klient Banku Danych o Inżynierach

Firma oferująca na całym świecie najlepsze rozwiązania systemowe w zakresie automatyzacji linii, maszyn i urządzeń produkcyjnych oraz ich bezpieczeństwa. Wymagania:

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne (automatyka, elektrotechnika, mechatronika itp.)
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • ogólna wiedza w zakresie bezpieczeństwa maszyn i pracy - znajomość zagadnień zachowania bezpieczeństwa w przemyśle
  • umiejętność czytania schematów elektrycznych, hydraulicznych i pneumatycznych
  • gotowość do pracy związanej z wyjazdami służbowymi na terenie kraju i za granicę (Europa, Rosja)
  • wysoki poziom zdolności organizacyjnych, interpersonalnych i komunikacyjnych
  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
  • uprawnienia SEP
  • prawo jazdy kat. B

Zakres obowiązków:

  • ocena zgodności maszyn z wymaganiami prawnymi i normatywnymi
  • przygotowywanie raportów oceny ryzyka maszyn (identyfikacja zagrożeń, szacowanie ryzyka)
  • opracowywanie koncepcji modernizacji maszyn w zakresie wynikającym z oceny ryzyka
  • wykonywanie analiz schematów elektrycznych maszyn oraz dokumentacji technicznej maszyn

  • pracę w oddziale firmy w Gliwicach (lub Warszawie, lub Poznaniu), także w trybie Home Office
  • szkolenia związane z rozwojem na tym stanowisku pracy
  • dużą samodzielność w realizacji powierzonych zadań
  • możliwość rozwoju i zdobywania doświadczenia w dynamicznie rozwijającej się firmie międzynarodowej
  • wyposażenie niezbędne w pracy na tym stanowisku

Miejsce podjęcia pracy

Gliwice

pełny etat

Rodzaj umowy

umowa o pracę

Wyjazdy

częste wyjazdy