Kreślarz AutoCAD-a

Pracodawca:

MISO Sp. z o.o.

Jesteśmy międzynarodową firmą z główną siedzibą w Niemczech, która zajmuje się profesjonalnym projektowaniem i wykonawstwem fasad wentylowanych. Zapraszamy zdolne osoby do dołączenia do naszego zespołu.

Wymagania:

  • bardzo dobra znajomość programu AutoCAD 2D i 3D
  • komunikatywna znajomość j. niemieckiego
  • bardzo dobra wyobraźnia przestrzenna
  • zaangażowanie i chęć do nauki
  • mile widziana znajomość programów wspomagających projektowanie jak: Athena(CADPLAN), 3D Reshaper, Cyclon, Revit
  • mile widziana znajomość lub doświadczenie w fasadach wentylowanych

Zakres obowiązków:

  • wykonywanie rysunków technicznych fasad wentylowanych zgodnie z normami, katalogami technicznymi oraz ustaleniami z architektami i/lub kierownikami projektu
  • tworzenie zestawień materiałowych dla wykonanych projektów
  • opracowywanie skanów 3D budynków
  • opracowanie dokumentacji warsztatowej na podstawie skanów 3D
  • wszystkie opracowania wykonywane w j. niemieckim

  • normowany czas pracy (w przypadku studentów czas pracy do ustalenia indywidualnie)
  • stabilne stanowisko pracy w młodym zespole
  • pracę w międzynarodowym środowisku
  • premie roczne przy dobrym wyniku spółki

Miejsce podjęcia pracy

Warszawa

pełny etat

Rodzaj umowy

umowa o pracę

Wyjazdy

praca stacjonarna