Asystent Projektanta / Projektant Elektryk / Automatyk

Pracodawca:

Biuro Projektowo - Konstrukcyjne KONCEPT Sp. z o.o.

KONCEPT Spółka z o.o. utworzona została przez Zakłady Chemiczne Police S.A. poprzez wydzielenie ze swojej struktury organizacyjnej biura projektowo - konstrukcyjnego. Firma wykonuje kompletne, wielobranżowe projekty dla instalacji produkcyjnych w przemyśle chemii nieorganicznej.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne: elektrotechnika/automatyka
  • mile widziane doświadczenie zawodowe w pracy na podobnym stanowisku związane z projektowaniem w branży elektrotechniki/AKPiA
  • biegła znajomość programu AutoCAD-LT oraz MS Office
  • znajomość programu SEE Electrcial EXPERT będzie dodatkowym atutem
  • znajomość przepisów i norm z zakresu projektowania instalacji elektrycznych/AKPiA
  • wiedza z zakresu sterowników PLC, paneli operatorskich HMI, SCADA będzie dodatkowym atutem
  • odpowiedzialność, samodzielność i terminowość
  • umiejętność pracy w zespole oraz dobra organizacja pracy własnej
  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1
  • posiadanie uprawnień do projektowania bez ograniczeń w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych oraz/lub zaliczona praktyka na budowie - mile widziane

Zakres obowiązków:

  • opracowywanie projektów w branży elektrotechniki/AKPiA
  • dobór aparatury
  • przygotowanie, nadzór oraz weryfikacja dokumentacji technicznej
  • uzgodnienia projektowe z klientem oraz wykonawcami

  • stabilne zatrudnienie w firmie z wieloletnim doświadczeniem w branży
  • umowa o pracę
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • możliwość rozwoju w strukturach firmy
  • możliwość zdobycia nowych doświadczeń poprzez uczestnictwo w interesujących projektach
  • niezbędne narzędzia pracy
  • prywatną opiekę medyczną

Miejsce podjęcia pracy

Police

pełny etat

Rodzaj umowy

umowa o pracę

Wyjazdy

praca stacjonarna