Superoferta

Specjalista ds. rozliczeń (ekonomista)

Pracodawca:

Swietelsky Rail Polska Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Kraków - biuro budowy, linia kolejowa nr 94

Swietelsky Rail Polska Sp. z o.o. - firma realizująca w generalnym wykonawstwie inwestycje w zakresie budowy i modernizacji infrastruktury kolejowej, młoda stażem i duchem, ale bogata w doświadczenie swoich Pracowników, w związku z dynamicznym rozwojem - poszukuje kandydatów na ww. stanowisko:

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe ekonomiczne
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • umiejętność analitycznego myślenia
  • samodzielność w działaniu
  • dobra znajomość Ms Excel

Zakres obowiązków:

  • planowanie, aktualizacja i bieżąca analiza budżetu kontraktu
  • monitorowanie ryzyk ekonomicznych oraz zobowiązań i należności
  • kontrola formalno-rachunkowa obciążeń kosztowych oraz merytoryczna z zakresu kosztów finansowania, gwarancji, ubezpieczeń oraz ich refakturowanie
  • analiza i raportowanie odchyleń na poszczególnych pozycjach budżetowych
  • bieżące raportowanie kosztów i wyniku finansowego kontraktu
  • współpraca z Działem Finansowym w zakresie obsługi finansowo-księgowej realizowanego kontraktu

Firma oferuje:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • ubezpieczenie grupowe
  • prywatną opiekę medyczną
  • niezbędne narzędzia pracy

Miejsce podjęcia pracy

Kraków

pełny etat

Rodzaj umowy

umowa o pracę

Wyjazdy

praca stacjonarna