Kosztorysant Robót Budowlanych

Przedsiębiorstwo Produkcyjno - Handlowo - Usługowe AWPOL Sp. z o.o.

Przedsiębiorstwo Produkcyjno - Handlowo - Usługowe AWPOL Sp. z o.o. działa od czerwca 1993 roku, siedziba mieści się w Kielcach.
Od początku naszego istnienia firma wykazuje dużą mobilność, dostosowując profil działalności do aktualnych potrzeb rynku, jednak zawsze w obrębie budownictwa. Firma specjalizuje się w kompleksowej budowie stacji paliw w ramach Generalnego Wykonawstwa.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe, techniczne
  • zaangażowanie
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office oraz programów typu AutoCAD, Norma
  • umiejętność pracy w zespole
  • dokładność, samodzielność, sumienność, dobra organizacja pracy
  • poczucie odpowiedzialności za powierzone zadania
  • komunikatywność
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • umiejętności analityczne i negocjacyjne
  • znajomość cen rynkowych materiałów i robocizny

Zakres obowiązków:

  • analiza dokumentacji projektowej
  • opracowanie przedmiarów i wycena robót branży budowlanej
  • kalkulacja kosztów robót
  • sporządzanie ofert techniczno-handlowych w zakresie wielobranżowym
  • sporządzanie zapytań ofertowych
  • pozyskiwanie ofert na materiały budowlane i usługi podwykonawcze
  • weryfikacja poprawności ofert składanych przez podwykonawców
  • optymalizacja rozwiązań projektowych
  • współpraca z działem realizacji
  • monitorowanie bieżących inwestycji

  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i osiąganych wyników
  • pracę w dynamicznej i szybko rozwijającej się firmie
  • stabilne zatrudnienie
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • przyjazną atmosferę w pracy

Miejsce podjęcia pracy

Kielce

pełny etat

Rodzaj umowy

umowa o pracę

Wyjazdy

praca stacjonarna