Starszy Projektant / Kierownik Pracowni Konstrukcyjno-Mostowej

Pracodawca:

JPL Project Sp. z o.o.

Jesteśmy firmą inżyniersko-doradczą specjalizującą się w projektach infrastrukturalnych. Działamy na rynku polskim od 1990 r. Zatrudniamy na stałe ponad 100 osób. W ciągu 25 lat zrealizowaliśmy ponad 250 dużych projektów na łączną wartość przekraczającą 400 milionów złotych. Wykorzystujemy nasze międzynarodowe doświadczenie i obecność w Polsce tworząc silną polską organizację opartą na lokalnej wiedzy i szerokich doświadczeniach w innych krajach. Wielu z naszych Pracowników rozpoczynało pracę, jako stażyści, a dziś odpowiadają za realizację ważnych projektów.
Ponieważ naszą wartością jest rozwój, znajdziesz u nas szeroki obszar do wzrostu kompetencji. Jeśli działasz w obszarach, którymi zajmuje się nasza Firma i chcesz rozwijać się w nim, czekamy na Twoją aplikację

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe (co najmniej II stopnia) na kierunku budownictwo lądowe specjalność mostowa
  • uprawnienia budowlane do projektowania obiektów mostowych bez ograniczeń
  • minimum 5 letnie doświadczenie zawodowe na stanowisku projektanta po uzyskaniu uprawnień
  • umiejętność kreowania, analizy i oceny stanu konstrukcji
  • obsługa programów typu CAD (2D i 3D): Microstation lub AutoCad, obsługa programów pakietu MS Office: Word, Excel (na poziomie zaawansowanym), obsługa programu Mathcad
  • obsługa programów do obliczeń statycznych Robot i/lub Midas Civil (na poziomie zaawansowanym)
  • umiejętność pracy w zespole i właściwych relacji interpersonalnych
  • umiejętność organizacji pracy (realizacja założonych celów, punktualność, terminowość)
  • uprawnienia w specjalności konstrukcyjnej będą dodatkowym atutem
  • doświadczenie w realizacji projektów kolejowych będzie dodatkowym atutem
  • mile widziana znajomość języka angielskiego
  • mile widziane prawo jazdy kat. B

Zakres obowiązków:

  • zarządzanie zespołem projektantów i asystentów w branży mostowo-konstrukcyjnej
  • opracowywanie i sprawdzanie projektów technicznych obiektów mostowych i/lub konstrukcyjnych w pełnym zakresie (od inwentaryzacji i ekspertyz do PB, PW i inne)
  • współpraca w wielobranżowym zespole projektowym (branże: architektoniczna, drogowa, torowa, elektryczna, sanitarna), uzgadnianie rozwiązań projektowych
  • współpraca z kierownikami projektów w zakresie przygotowywania ofert oraz planowania i realizacji prac projektowych
  • współpraca z klientem
  • udział w prowadzeniu procedur formalnoprawnych
  • uzyskiwanie uzgodnień, decyzji administracyjnych itp., w zakresie projektu
  • rozwój kompetencji zespołu oraz własnych

Firma oferuje:

  • odpowiednie warunki pracy, zatrudnienie na pełny etat
  • wynagrodzenie adekwatne do spełnianych wymogów zatrudnienia
  • współpracę z doświadczonymi zespołami projektowymi
  • pakiet świadczeń dodatkowych zgodnie z przyjętą polityką firmy (abonament medyczny, karta sportowa)
  • możliwość rozwoju zawodowego, zdobycia nowej wiedzy i umiejętności
  • miłą atmosferę pracy i koleżeńskie relacje w firmie, w której cenimy samodzielność i inicjatywę
  • możliwość rozwoju i dalszego zdobywania doświadczenia zawodowego

Miejsce podjęcia pracy

Kraków

pełny etat

Rodzaj umowy

umowa o pracę, samozatrudnienie, kontrakt, zlecenie / umowa o dzieło

Wyjazdy

wyjazdy sporadyczne