Superoferta

Inżynier ds. Zgazowania

Pracodawca:

Ensore Sp. z o.o. S.K.A.

Firmę Ensore tworzą ludzie z pasją do kreowania innowacyjnych rozwiązań w zakresie wytwarzania energii odnawialnej. Ich praca przekłada się na przyjazne dla środowiska naturalnego rozwiązania. Z myślą o przyszłości podważany jest status quo. Celem firmy jest zapewnienie zielonej energii opartej na najnowszej technologii konsumentom w kraju i za granicą.

Wymagania:

  • wysokie umiejętności i wiedza z zakresu procesu zgazowania biomasy
  • min. 3-5 lat doświadczenia przy realizowaniu projektów z zakresu zgazowania biomasy oraz przy prowadzeniu prac badawczych i rozwojowych
  • posiadana wiedza i doświadczenie z zakresu stosowanych rozwiązań konstrukcyjnych instalacji zgazowania, doboru parametrów procesu, prowadzenia procesu, analizy danych oraz optymalizacji pracy
  • wiedza i doświadczenie z zakresu technik pomiarowych
  • mile widziana umiejętności / doświadczenie przy modelowaniu procesów
  • zainteresowanie odnawialnymi źródłami energii
  • wysoki poziom i efektywność tworzonych rozwiązań
  • otwartość i pasja do tworzenia innowacyjnych rozwiązań
  • terminowość, zaangażowanie,, odpowiedzialność, wytrwałość w dążeniu do celu, komunikatywność, chęć pracy w zespole, uczciwość
  • min. Wykształcenie wyższe: techniki cieplne / chemiczne (np. energetyka / techniki cieplne inżynieria cieplna / inżynieria cieplna i procesowa / inżynieria chemiczna i procesowa lub pokrewne)

Zakres obowiązków:

  • prace badawczo rozwojowe przy tworzeniu i rozwijaniu urządzeń do zgazowania biomasy
  • prace nad opracowaniem wytycznych procesowych i projektowych technologii zgazowania
  • prowadzenie badań, testów i eksperymentów modułów, technologii oraz urządzeń
  • analiza i dobór parametrów procesu zgazowania
  • wykonywanie obliczeń (m.in. procesowych, termodynamicznych, kinetyki chemicznej, bilansowania)na potrzeby prowadzonych prac
  • prowadzenie prac pomiarowych
  • sporządzanie raportów z prowadzonych badań
  • udział w pracach projektowania i konstruowania instalacji zgazowania
  • tworzenie innowacyjnych i efektywnych rozwiązań
  • wyszukiwanie, analiza i implementacja rozwiązań technicznych

  • ciekawy, pełen wyzwań o bardzo dużym potencjale innowacyjny projekt
  • szkolenia kompetencyjne
  • zaangażowanie firmy w tworzenie dobrych praktyk i kultury wspierającej pozytywną atmosferę, która panuje w firmie :)
  • ukierunkowanie na wdrażanie tworzonych rozwiązań
  • prace wg nowoczesnych metod zarządzania projektem
  • nastawienie na innowacyjność
  • stabilne zatrudnienie - umowa o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie

Miejsce podjęcia pracy

Zielona Góra

pełny etat

Rodzaj umowy

umowa o pracę

Wyjazdy

praca stacjonarna