Specjalista ds. Pozyskiwania Gruntów

Pracodawca:

Mostostal S.A.

Firma Mostostal S.A. to doświadczona firma branży developerskiej wyrosła z branży budowlanej, a obecnie działająca w obszarze budownictwa kubaturowego i deweloperskiego. Nasza filozofia to pełna kontrola i realizacja całości procesu inwestycji - od stworzenia optymalnej koncepcji oferty, poprzez pozyskiwanie gruntów, realizację aż do przekazania obiektu do użytkowania.
Działania koncentrujemy na rynku deweloperskim w segmencie budownictwa mieszkaniowego, jak i w projektach komercyjnych.

Wymagania:

  • doświadczenie w pozyskiwaniu nieruchomości - minimum 2 lata
  • znajomość warszawskiego rynku nieruchomości
  • samodzielność i kreatywność oraz zaangażowanie w wykonywane projekty
  • dobra znajomość pakietu Ms Office

Zakres obowiązków:

  • aktywne poszukiwanie nieruchomości gruntowych segmentu mieszkaniowego w Warszawie
  • analiza i ocena potencjału wyszukiwanych nieruchomości
  • due diligence nieruchomości
  • weryfikowanie dokumentów dotyczących pozyskiwanego gruntu
  • prowadzenie negocjacji i finalizację transakcji zakupu
  • współpraca z architektami i pośrednikami przy zakupie gruntów (zawieranie umów)

Firma oferuje:

  • dogodną lokalizację
  • pracę w firmie z tradycjami
  • przejrzyste zasady wynagradzania w oparciu o posiadane doświadczenie
  • współpraca w oparciu o umowę o pracę lub własna działalność
  • dobrą atmosferę pracy
  • liczne możliwości rozwoju zawodowego
  • możliwość korzystania z samochodu służbowego

Miejsce podjęcia pracy

Warszawa

pełny etat

Rodzaj umowy

umowa o pracę, samozatrudnienie, kontrakt

Wyjazdy

częste wyjazdy