Tool Manager

Pracodawca:

Bilplast S.A.

Jesteśmy firmą, która od 42 lat działa na rynku łódzkim. Specjalizujemy się w produkcji elementów z tworzyw sztucznych. Jesteśmy partnerem i dostawcą dla przemysłu gospodarstwa domowego oraz Automotive.

Wymagania:

  • wykształcenie techniczne
  • min. 5 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • doskonała wiedza z zakresu budowy, działania oraz napraw form wtryskowych
  • praktyczna znajomość obsługi programów do projektowania 3D oraz umiejętność czytania rysunków technicznych

Zakres obowiązków:

  • analiza awarii oraz wprowadzanie działań korygujących i zapobiegawczych
  • ofertowanie, zlecanie i nadzorowanie zmian konstrukcyjnych w formach wtryskowych
  • dobór i zakup części zamiennych do form wtryskowych
  • harmonogramowanie oraz opracowywanie budżetu przeglądów i napraw form wtryskowych
  • współpraca z narzędziowniami polskimi i zagranicznymi w zakresie zmian i napraw form wtryskowych gwarancyjnych i pogwarancyjnych
  • rozwijanie i motywowanie zespołu w warsztacie mechanicznym

Firma oferuje:

  • umowa o pracę
  • dzień wolny w dniu Twoich urodzin
  • świadczenia socjalne takie jak bony świąteczne, dofinansowanie do wczasów pod gruszą
  • ubezpieczenie grupowe
  • dodatek żywieniowy

Miejsce podjęcia pracy

Łódź

pełny etat

Rodzaj umowy

umowa o pracę

Wyjazdy

wyjazdy sporadyczne