Przedstawiciel Regionalny

Pracodawca:

Protektel Sp. z o.o.

Protektel jest firmą produkującą ograniczniki przepięć SN i WN. Jesteśmy również przedstawicielem hiszpańskiej firmy Arteche - światowego lidera na rynku przekładników. Nasza oferta obejmuje urządzenia dla elektroenergetyki w zakresie komponentów do przesyłu i dystrybucji energii. Znajdujemy się w Przasnyszu, mieście, w którym tradycja produkcji aparatów elektrycznych sięga lat 70-tych ubiegłego wieku. Jesteśmy całkowicie niezależną firmą, opierającą naszą działalność o bliski kontakt z klientami oferując najwyższej jakości rozwiązania oraz doradztwo, serwis i obsługę posprzedażną.

Wymagania:

  • wykształcenie: minimum licencjat lub inżynier (wydziały techniczny) najlepiej elektrotechnika, energetyka lub elektronika
  • język angielski - poziom: komunikatywny
  • prawo jazdy kat. B
  • samodyscyplina
  • konsekwencja w działaniu
  • umiejętność prezentacji
  • obsługa komputera - pakiet MS Office

Zakres obowiązków:

  • działalność gospodarcza w zakresie usług marketingowych
  • posiadanie własnego samochodu
  • teren działania: na ustalonym obszarze
  • zakres działań: odbywanie wizyt u klientów, podtrzymywanie kontaktów z klientami, ofertowanie, prowadzenie rozmów, dystrybucja materiałów marketingowych, udział w business review, raportowanie, udział w targach i konferencjach w przyporządkowanym terenie
  • system pracy zależy od indywidualnego podejścia, ale generalnie jest tak, że kilka dni w tygodniu przedstawiciel spędza na wizytach a resztę działań prowadzi na zasadzie home office
  • 1/rok business review czyli spotkanie w centrali firmy w celu omówienia sytuacji rynkowej w poszczególnych regionach, zapoznanie przedstawicieli z nowościami ... itp.
  • 1/m-c telekonferencja business review (wszyscy przedstawiciele) aby sprawdzić co się dzieje w bieżących tematach
faktura jest wystawiana raz na miesiąc na podstawie danych sprzedażowych przygotowanych przez dział księgowyrozliczenie jest następujące:
  • prowizja stała
  • prowizja za wyniki
  • zwrot kosztów (ZUS, kilometrówka)

Firma oferuje:

  • nieograniczone możliwości rozwoju
  • realizacja planów zawodowych
  • szkolenia w Polsce i zagranicą
  • umowy na czas nieokreślony
  • pełną swobodę i wolność w zakresie planowania pracy
  • duże możliwości zarobkowe

Miejsce podjęcia pracy

Teren PGE

pełny etat

Rodzaj umowy

samozatrudnienie

Wyjazdy

częste wyjazdy